Sąsiedzki konflikt zakończył się pobiciem. Sprawcy są już w rękach policji

4 września 2019 09:41. fot. ilustracyjne / Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Sąd zajmie się losem 34-latka i jego 29-letniej partnerki, którzy w miniony piątek pobili na Nowym Mieście w Wałbrzychu swoją sąsiadkę. Para była z kobietą skłócona od lat. Napastnicy przyznali się do winy. Grozi im kara do trzech lat więzienia.

Do ataku na 47-letnią kobietę doszło w miniony piątek. Para bardzo dobrze znała sąsiadkę, która mieszka w budynku obok. Kobieta została zaatakowana około 22:30 na ulicy. Udało jej się uciec do bramy jednego z budynków przy ulicy Bogusławskiego.

Agresorzy szybko ją jednak dogonili i dalej atakowali, uderzając kobietę nogami i rękoma po całym ciele. Po całym zajściu sprawcy uciekli. Jak informuje policja, na szczęście, 47-latce nic poważnego się nie stało.

34-latka zatrzymano dzień później, a jego 29-letnią partnerkę kolejnego dnia w okolicach ulicy Krętej w Wałbrzychu. W czasie przesłuchania oboje przyznali się do pobicia. Ich losem zajmie się sąd. Grozi im kara do trzech lat więzienia.

Koronawirus to bardzo poważna sprawa. Nie ulegamy medialnej panice, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

Dołącz do czytelników Dziennik Wałbrzych.

Komentarze

Dodano: 4 września 2019 09:41
Pozostałe informacje
© DTP Service s.c. Wałbrzych 2015