Samorząd jako siła rozwoju gospodarczego. Dolnośląskie Forum Gospodarcze po raz drugi w Szczawnie- Zdroju

14 marca 2024 12:58. Fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych
Artykuł powierzony

Tematy: 


Po raz drugi Dolnośląskie Forum Gospodarcze otworzy swoje drzwi dla liderów biznesu, ekspertów i przedstawicieli samorządów, aby wspólnie dyskutować o rozwoju gospodarczym regionu. Wydarzenie to, noszące hasło ,,Samorząd jako siła rozwoju gospodarczego”, stawia sobie za cel promocję efektów dotychczasowej współpracy samorządu z lokalnym biznesem i zwiększenie efektywności działań samorządów.

Organizowane przez Fundację Wspólnota Pokoleń oraz Instytut Piastów Śląskich, przy wsparciu sektora prywatnego i publicznego, Forum zapowiada się jako kluczowe wydarzenie edukacyjne w regionie. Zaplanowane zostały specjalistyczne warsztaty oraz sześć paneli dyskusyjnych, które mają na celu zwiększenie dostępności do wiedzy o ulgach i rozwiązaniach proponowanych przedsiębiorcom.

Szczególny nacisk kładziony jest na tematykę innowacji w samorządach, rozwój infrastruktury, edukacji, współpracy międzynarodowej oraz efektywnego wykorzystania nowych technologii. Forum ma stać się również platformą do prezentacji Dolnego Śląska jako regionu wykorzystującego nowoczesne technologie i przodującego w rozwoju gospodarczym.

REKLAMA

Dolnośląskie Forum Gospodarcze przewiduje udział do 250 uczestników, którzy będą mogli zapisać się na wydarzenie poprzez stronę internetową oraz media społecznościowe takie jak Instagram i Facebook. Rejestracja uczestników odbywać się będzie na zasadzie ,,kto pierwszy, ten lepszy”, do limitu 250 miejsc. Link do wydarzenia https://dfog.pl/

Zaplanowane na 2024 rok Forum z pewnością będzie ważnym wydarzeniem w kalendarzu każdego, kto interesuje się przyszłością Dolnego Śląska i pragnie przyczynić się do jego rozwoju.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł powierzony

To jest artykuł powierzony nadeslany przez naszego partnera. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 14 marca 2024 12:58
`