Samochód uderzył w seniorkę na hulajnodze. Kobieta trafiła do szpitala

6 września 2021 11:52. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Około 70-letnia kobieta wjechała elektryczną hulajnogą wprost pod koła wjeżdżającego na skrzyżowanie samochodu. Kobieta z obrażeniami głowy trafiła do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 10.00 na ulicy Fortecznej. Jadąca elektryczną hulajnogą z siedziskiem kobieta z niewyjaśnionych przyczyn wjechała wprost pod koła wjeżdżającego na skrzyżowanie samochodu. Uderzenie nie było silne, wystarczyło jednak, żeby wywrócić seniorkę. Przebadana na miejscu przez ratowników medycznych została zabrana do szpitala z obrażeniami głowy. Technicy policyjni ustalali na miejscu okoliczności zdarzenia i sprawcę ponoszącego za nie winę.

Policja przypomina, że od 1 czerwca przepisy regulują jazdę hulajnogami elektrycznymi, traktując je jak każdy inny pojazd. Podkreślają, że nie wszędzie i nie z każdą prędkością można nią jeździć.

REKLAMA

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 6 września 2021 11:52
`