Są wyniki sekcji zwłok najstarszej ofiary rodzinnej tragedii w Lutomi Górnej

18 stycznia 2019 13:19. Lutomia Gorna. Miejsce zbrodni. 16.01.2019 r. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Od kilku do kilkunastu ciosów ostrym narzędziem w klatkę piersiową i szyję otrzymała 56-latka, której ciało znaleziono w środę w jednym z gospodarstwa w Lutomii Górnej. Trwa sekcja zwłok 21-latka, którego ciało również znajdowało się w budynku, ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna popełnił samobójstwo. W poniedziałek zaplanowano sekcję zwłok 41-latki, partnerki mężczyzny. Jej ciało też odkryto w środę w budynku.

Jak ustalili biegli 56-latka zmarła z powodu wykrwawienia. Otrzymała od kilku do kilkunastu ciosów ostrym narzędziem, prawdopodobnie nożem. Dźgnięta została między innymi w okolice serca, wątroby czy prawego płuca. Ranioną miała także głowę i szuję.

Dziś trwa sekcja zwłok 21-latka, syna kobiety, który prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Zlecone będą badania na obecność środków psychoaktywnych. W poniedziałek zaplanowano sekcję 41-latki, partnerki mężczyzny, z którym mieszkała ona poza powiatem świdnickim.

REKLAMA

Przypomnijmy, do makabrycznego odkrycia doszło w środę po południu. W jednym z budynków w miejscowości koło Świdnicy odkryto trzy ciała. Jedna z hipotez branych przez śledczych pod uwagę zakłada, że 21-latek zaatakował dwie kobiety, a później popełnił samobójstwo.

Śledztwo prowadzone jest jednak w sprawie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i obejmuje samobójstwo mężczyzny.

Ciała miał znaleźć 13-letni wnuk najstarszej ofiary. Chłopiec jest pod opieką psychologów. Został tymczasowo umieszczony w rodzinie zastępczej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 18 stycznia 2019 13:19
`