Rytuał sauny. Coś, czego w Aqua Zdroju jeszcze nie było [PODCAST]

23 października 2019 18:18. Fot. źródło: Pixabay

Tematy: 


Rytuał lub ceremonia sauny – to zupełnie nowa propozycja wałbrzyskiego Aqua Zdroju skierowan do wszystkich miłośników saunowania. Po raz pierwszy w halloween, następnie cyklicznie – trwające kilkanaście minut rytuały spotęgują doznania, jakie niesie ze sobą gorąca sauna.

– To około 10-15 minut, w czasie których osoba nazywana sauna mistrzem robi z gorącym powietrzem w saunie takie rzeczy, że aż trudno uwierzyć – mówi w rozmowie z Dziennikiem Krzysztof Wojtas z Aqua Zdroju. – A mówiąc poważnie,  to jest otwarcie nowych cykli, które będziemy przeprowadzali na terenie parku wodnego. Chcemy zacząć z okazji halloween, w tym tygodniu, natomiast wydarzenie ma się odbywać regularnie, zależnie od zainteresowania.

My zapytaliśmy Olgę Morawiec, która ceremonię będzie prowadziła co to właściwie jest rytuał saun i jakie zadanie przeznaczono dla sauna mistrza:

REKLAMA

– Rytuał zwany też ceremonią przywędrował do Polski z Finlandii i Rosji – ojczyzny saun. W skrócie polega to rozprowadzeniu wewnątrz sauny gorącego powietrza, nasączonego olejkami eterycznymi, w taki sposób, aby zapewnić gościom jak największe doznania. Robi się to na kilka sposobów, kilka razy w czasie jednego seansu. Jest też niespodzianka.. – wyjaśnia Olga Morawiec.

Pierwsze seanse już w nocy 25 października. A my zapraszamy do wysłuchania podcastu z całą rozmową z Olgą Morawiec na naszym profilu Spotify oraz iTunes.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 23 października 2019 18:18
`