Dodano: 26 lipca 2023 09:37

Ruszyły zapisy do pierwszej edycji Dolnośląskiego Crossu Rowerowo-Pieszego

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł powierzony

Tematy: 


Pierwszy etap projektu Wyzwanie 365 Triathlon powoli dobiega końca. Adrian Kostera jest już na ostatnich kilometrach części pływackiej i powoli zaczyna szykować się do tego, aby pokonywać kolejne dystanse na dwóch kółkach. Jedną z atrakcji tygodnia otwarcia części kolarskiej będzie Dolnośląski Cross Rowerowo-Pieszy, do którego właśnie ruszyły zapisy!

Pierwszy Dolnośląski Cross to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 12 sierpnia w Rudzie Milickiej. Jest to część otwarcia etapu rowerowego Wyzwania 365 Triathlon Adriana Kostery, która startuje już 7 sierpnia w Miliczu. – Część pływacka spełniła nasze przewidywania co do odbioru wyzwania. Wielokrotnie podkreślamy aspekt społeczny naszego projektu, Wyzwanie 365 to nie tylko Adrian Kostera, to wszyscy uczestnicy i osoby, które odwiedzają nas każdego dnia. Podczas części pływackiej mieliśmy dużo zapytań właśnie o etap rowerowy, i co najważniejsze nie byli to tylko kolarze amatorzy, to również rodziny i fani wszelakiej aktywności sportowej. To właśnie dla takich osób adresujemy pierwszą odsłonę Dolnośląskiego Crossu Rowerowo-Pieszego – tłumaczy Wojciech Gęstwa, dyrektor Wyzwanie 365 Triathlon.

Cross Rowerowo-Pieszy to nie tylko okazja do aktywności fizycznej, ale także doskonała możliwość połączenia pasji rowerowej i pieszej w jednym wydarzeniu. Impreza skierowana jest zarówno do doświadczonych rowerzystów, jak i amatorów, którzy chcą spróbować czegoś nowego oraz całych rodzin, które szukają pomysłu do aktywnego spędzenia weekendu. Organizatorzy przygotowali dwie trasy: 30 km i 12 km, dostosowane do poziomów zaawansowania. Obie pętle prowadzić będą przez malownicze tereny Dolnego Śląska, oferując uczestnikom niezapomniane widoki i przyjemność z aktywności na świeżym powietrzu.

REKLAMA

Zapisy na to wydarzenie są już dostępne pod adresem https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8279. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto szybko się zapisywać, aby 12 sierpnia dołączyć na trasie do Adriana Kostery.

W ramach Dolnośląskiego Crossu Rowerowo-Pieszego uruchomione zostanie również dedykowane miasteczko z różnorodnymi atrakcjami towarzyszącymi. Uczestnicy będą mieli okazję spotkać nie tylko Adriana Kosterę, ale również skorzystać z porad ekspertów oraz poznać i przetestować szeroką ofertę partnerów całego Wyzwania 365 Triathlon.

Dolnośląski Cross Rowerowo-Pieszego w Rudzie Milickiej jest idealną okazją dla miłośników aktywności fizycznej, którzy chcą spędzić czas na świeżym powietrzu, odkrywać piękno Dolnego Śląska i zainspirować się sportowymi wyzwaniami Adriana Kostery. To wyjątkowe wydarzenie z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń i pozytywnych emocji. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł uczestniczyć w otwarciu etapu rowerowego Wyzwania 365 Triathlon.

Wszystkie informacje na bieżąco są dostępne na profilu wydarzenia w serwisie Facebook -> https://www.facebook.com/events/604749841754886/.

365 Triathlon- Adrian Kostera rozpoczyna największe wyzwanie swojej triathlonowej kariery fot. użyczone

365 Triathlon- Adrian Kostera rozpoczyna największe wyzwanie swojej triathlonowej kariery fot. użyczone

365 Triathlon- Adrian Kostera rozpoczyna największe wyzwanie swojej triathlonowej kariery fot. użyczone

plakat fot. użyczone

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł powierzony

To jest artykuł powierzony nadeslany przez naszego partnera. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także