Rusza siatkarska liga! Chełmiec podejmie w Wałbrzychu Zaksę Strzelce Opolskie!

29 września 2023 10:48. Fabian Kurzawiński, Chełmiec Wałbrzych fot. użyczone

Tematy: 


Przed nami długo wyczekiwana inauguracja siatkarskiej II ligi mężczyzn. W najbliższą sobotę, 30 września, Chełmiec Wałbrzych podejmie drużynę ZAKSA Strzelce Opolskie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie osiemnastej w Hali Wałbrzyskich Mistrzów przy ulicy Wysockiego. Wstęp jest bezpłatny!

W poprzednim sezonie ZAKSA zajęła trzecie miejsce, walcząc do ostatniej kolejki o awans o szczebel wyżej. Warto pamiętać, że to zespół, który w latach 2019-2022 występował na zapleczu PlusLigi.

To jest drugi zespół wielokrotnego Mistrza Polski ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. To jest bardzo trudny przeciwnik. Niedawno spadli do drugiej ligi i chcą wrócić do pierwszej. To wymagający rywal, ale jak pokazały poprzednie sezony, lepiej nam się gra z tymi mocniejszymi zespołami niż ze słabszymi, wiec obiecujemy walkę – mówi Fabian Kurzawiński.

REKLAMA

Natomiast wałbrzyszanie po raz pierwszy wystąpią pod wodzą nowego szkoleniowca, którym jest grający na pozycji rozgrywającego Łukasz Jurkojć. W sztabie wciąż spierać go będą Fabian Kurzawiński i Janusz Ignaczak.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 29 września 2023 10:48
`