Dodano: 27 stycznia 2023 13:11

Rusza Projekt Zima 2023. W Czarnej Górze cały weekend atrakcji

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Dolnośląska gra terenowa, poszukiwanie złota, warsztaty geologiczne, spotkania z sokolnikiem, degustacje regionalnych przysmaków, koło fortuny z nagrodami – przed nami i dla każdego – moc dolnośląskich atrakcji w jednym miejscu! Przez całe ferie spotykamy się przy stokach narciarskich. Rusza Projekt Zima 2023!

– Dolny Śląsk jest idealnym miejscem do spędzenia zimowego wypoczynku całą rodziną. Nasze przepiękne góry, bardzo dobrze przygotowane ośrodki narciarskie i liczne atrakcje turystyczne czekają na Państwa. Zapraszamy serdecznie na Dolny Śląsk. Trwające ferie zimowe to doskonała okazja, aby nas odwiedzić – zachęca Cezary Przybylski, marszałek województwa dolnośląskiego.

Już 28-29 stycznia zapraszamy do Czarna Góra Resort. W dolnośląskim miasteczku poznacie tajemnice Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie, weźmiecie udział w eksperymentach i konkursach przygotowanych przez Starą Kopalnię – Centrum Nauki i Sztuki. Odkryjecie także Sobótkę i słowiańskie sekrety góry Ślęży, a wielu spróbuje poszukać złota, oczywiście we współpracy z Kopalnią Złota w Złotym Stoku. Być może pomogą w tym wskazówki sokolnika, który będzie również z nami!

REKLAMA

Na Dolnym Śląsku jest śnieg – to jest najważniejsza informacja dla dzieciaków i dla całych rodzin. Można poszusować w wielu dolnośląskich zakątkach: od Karpacza aż po Rzeczkę. Jeśli znudzą się nam stoki, czekają zamki i pałace, podziemne trasy turystyczne czy wieże widokowe. Spędźmy ferie na Dolnym Śląsku! – dodaje Krzysztof Maj, członek zarządu województwa dolnośląskiego.

Na miejscu warsztaty wykuwania minerałów prowadzone przez Kopalnię Uranu w Kletnie oraz barwne i głośne inscenizacje Twierdzy Srebrna Góra. Wielbicieli aktywnego wypoczynku zaprosimy na profesjonalny trening i pokazy nordic walking pod okiem specjalistów z Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. Będą także konkursy z nagrodami, testy wiedzy na temat regionu i gra terenowa! To tylko część oferty Dolnego Śląska, a w całej strefie partnerów czekać będą spotkania z gwiazdami znanymi ze szklanego ekranu, szkółka narciarska, konkursy z nagrodami, zawody narciarskie i snowboardowe oraz telewizja „od kuchni”. Kiedy już zgasną światła w naszych miasteczkach, organizator zaprasza na koncert Eweliny Lisowskiej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Dolnego Śląska

Źródło: Urząd Marszałkowski Dolnego Śląska

Źródło: Urząd Marszałkowski Dolnego Śląska

Źródło: Urząd Marszałkowski Dolnego Śląska

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także