Dodano: 29 marca 2021 17:22

Rozbiła auto na słupie na 11-listopada w Wałbrzychu. Mieszkanka powiatu świdnickiego miała ponad 2 promile

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Blisko 2,33 promila wydmuchała mieszkanka powiatu świdnickiego, którą w sobotę przed północą zatrzymano na ulicy 11-listopada w Wałbrzychu. 30-latka rozbiła swój samochód na słupie oświetleniowym. W sumie w weekend policjanci z Wałbrzycha zatrzymali dziewięcioro pijanych kierowców. Rekordzista miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie.

W sobotę wieczorem policjanci zatrzymali do kontroli samochód, którym kierował 37-latek. Badanie wykazało u niego 0,37 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Dwie godziny później, ten sam patrol skontrolował kolejnego kierowcę na ulicy Niepodległości. 32-latek wydmuchał 0,85 promila alkoholu w organizmie. W tym samym czasie, w Boguszowie-Gorcach policjanci zatrzymali na ulicy Kościuszki 29-latka, u którego badanie pokazało 1,37 promila alkoholu w organizmie.

REKLAMA

Na zakończenie dnia, 2,33 promila alkoholu wydmuchała mieszkanka powiatu świdnickiego, którą przed północą zatrzymano na ulicy 11-listopada w Wałbrzychu. Kobieta jazdę zakończyła na przydrożnym słupie oświetleniowym. 30-latka podobnie, jak wcześniejsi kierowcy straciła prawo jazdy.

W niedzielę mundurowi znów mieli sporo pracy. Przed dziesiątą na ulicy 1go Maja w Wałbrzychu zatrzymano 29-latka, u którego badanie wykazało 0,3 promila alkoholu w organizmie. Niespełna dwie godziny później w Boguszowie-Gorcach wpadł kompletnie pijany 54-latek. Mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego ledwo stał na nogach, a miał 3,16 promila alkoholu w organizmie. W tym samym czasie, innego 54-latka zatrzymano w Wałbrzychu. Mężczyzna wydmuchał pół promila.

Na finał weekendu, dziś w po północy na ulicy Armii Krajowej policjanci zatrzymali pijanego rowerzystę, mężczyzna miał 1,34 promila alkoholu w organizmie.

Osoby kierujące autem w stanie po użyciu alkoholu muszą się liczyć z wysoką grzywną i wieloletnim zakazem kierowania pojazdami. W przypadku popełnienia przestępstwa grozi im kara do dwóch lat więzienia i nawet dożywotni zakaz prowadzenia.

30-latka rozbiła auto na 11-listopada w Wałbrzychu fot. użyczone / Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

30-latka rozbiła auto na 11-listopada w Wałbrzychu fot. użyczone / Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

30-latka rozbiła auto na 11-listopada w Wałbrzychu fot. użyczone / Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także