Rowerzystka potrącona na przejeździe dla rowerów. Niewielkie utrudnienia w okolicach Lelewela

27 sierpnia 2022 12:54. Fot. A. Pisarska / Dziennik Walbrzych

Potrącenie rowerzystki jest powodem niewielkich utrudnień, jakich spodziewać się mogą przez najbliższy czas kierowcy w okolicach skrzyżowania ulicy Wrocławskiej z Lelewela. Prosimy zachować ostrożność.

Według nieoficjalnych relacji świadków kierująca SUVem kobieta potrąciła przejeżdżającą przez wyznaczony przejazd dla rowerów rowerzystkę. Konieczna była interwencja ratowników medycznych. Poszkodowana kobieta została zabrana do szpitala.

Na miejscu pracuje policja. Przez najbliższych kilkadziesiąt minut można spodziewać się tam utrudnień. Prosimy zachować szczególną ostrożność.

Fot. A. Pisarska / Dziennik Walbrzych

Fot. A. Pisarska / Dziennik Walbrzych

Fot. A. Pisarska / Dziennik Walbrzych

Fot. A. Pisarska / Dziennik Walbrzych

Fot. A. Pisarska / Dziennik Walbrzych

Fot. A. Pisarska / Dziennik Walbrzych

 

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 27 sierpnia 2022 12:54
 • Justyna pisze:

  Wkoncu policjia powinna wziąć się za rowerzystów którzy uważają ze im wolno wszystko wjeżdżają na przejście z dużą prędkością ale zawsze winny kierowca.

 • Kreator pisze:

  bądźmy ostrożni – zycie.pl *** yt.com – poznaj to co jesz

 • Megoka pisze:

  Wjechała na przejazd dla rowerów, jechała prawidłowo, a to czy szybko tego nie wiesz.

 • Zzz pisze:

  Na przejeździe dla rowerów to rowerzysta ma pierwszeństwo, mam nadzieję że nie ma Pani prawa jazdy

 • Zofia pisze:

  Justyno, przecież to ewidentny błąd kierowcy samochodu. Nie zważał na znaki i pierwszeństwo przejazdu

 • Ptyś pisze:

  Nie stety nie bo widziałem samochód zatrzymał się bo przejeżdżał rowerzysta. Po chwili ruszył bo nie było nikogo nagle rowerzysta wjechał i uderzył w samochód

 • Wida 5 pisze:

  Moim zdaniem rowerzysta jest uczestnikiem ruchu i powinien choćby trochę przestrzegać przepisy. Chory przepis dający rowerzyście pierwszeństwo bez oglądania się czy może bezpiecznie ten manewr wykonać. Jadąc z lewej strony pojazdu powinien ustąpić pierwszeństwa pojazdowi po prawej, byłoby mniej kolizji

 • Word pisze:

  Oj,, wido” dranie wymyślają te chore przepisy a ty do tego ich nie znosz jeszcze…. Szkoda życia na tłumaczenie tego tobie skoro tak uważasz.

 • Barbara pisze:

  Rodzinę potrąconej rowerzystki proszę o wiadomość na email: basia7852@gmail.com

 • Paulina pisze:

  Ciągłe psioczenie na rowerzystów…a może by też kierowcy zwracali uwagę na innych uczestników ruchu?Jeżdżąc na rowerze,chodząc czy prowadząc auto widzę jak inni kierowcy mają za nic przejścia dla pieszych czy przejazdy dla rowerzystów.Widzę to na codzień i nie raz byłabym uczestnikiem wypadku gdyby nie moja czujność i ostrożność .

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  `