Rosalie, Mery Spolsky i Natalia Nykiel. Już dziś wielki koncert POWER GIRL!

17 września 2021 13:06. Fot. źródło: facebook

Tematy: 


Już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od rozpoczęcia Girl Power – wielkiego koncertu z okazji roku kobiet w Wałbrzychu. Na zakończenie lata na plenerowej scenie wystąpią największe gwiazdy młodej, kobiecej, polskiej sceny muzycznej –Rosalie, Mery Spolsky i Natalia Nykiel.

Zestaw wykonawczyń nie jest przypadkowy. Rok 2021 to w Wałbrzychu Rok Kobiet. I to właśnie kobietom poświęconych było wiele imprez i wydarzeń, dziejących się w mieście w okresie ostatnich kilku miesięcy – powiedziała Sylwia Bielawska, wiceprezydent Wałbrzycha

Na terenie byłej zajezdni autobusowaej, gdzie jeszcze kilka tygodni temu funkcjonował punkt szczepień Drive Thu stanie gigantyczna scena i najnowocześniejsze w Polsce system oświetleniowy. Bramy zajezdni otworzą się dokładnie o godzinie 17. Teren zostanie podzielony na dwie strefy – artystyczną i gastronomiczna z food truckami. Podobnie jak na wszystkich imprezach miejskich pojawi się również mobilny punkt szczepień.

REKLAMA

– Zaczniemy Rosalie. O Godzinie 19.30 Będzie występowała Mery Spolsky a o godzinie 21 Natalia Nykiel. – Chcemy przetestować gigantyczny plac, tak naprawdę w centrum miasta. Z każdego miejsca w Wałbrzychu mieszkańcy mają porównywalną odległość do tego punktu – powiedzieli kolejno Joanna Kakuba z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury i Edward Szewczak z Urzędu Miasta.

Koncerty rozpoczynają się o godzinie 18. W związku z niewielką ilością miejsc parkingowych organizatorzy proszą o przyjazd autobusem lub po prostu spacer z nieodległej Piaskowej Góry czy Starego Zdroju. Warto dodać, że koncerty są bezpłatne.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 17 września 2021 13:06
`