Roman Szełemej nominowany do #hot16challenge2 przez przewodniczącego rady Szczawna-Zdroju. Prezydent przyjmie wyzwanie?

20 maja 2020 11:01. Michał Broda, przewodniczący Rady Miejskiej w Szczawnie-Zdroju. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Prezydenta Wałbrzycha do podbijającego internet challengu nominował przewodniczący rady miejskiej w Szczawnie-Zdroju. Michał Broda poza Romanem Szełemejem wskazał Emiliana Berę, burmistrza Jawora i włodarzy Szczawna-Zdroju, Marka Fedoruka i Marka Ćmikiewicza. O czym rapuje Broda? Włodarze przyjmą wyzwanie?

Akcję zapoczątkował polski raper Solar, czyli Karol Poziemski. Wyzwanie polega na nagraniu szesnastu wersów utworu i nominowaniu kolejnych osób. Odpowiedź powinna nastąpić w ciągu 72 godzin. Nie chodzi jednak tylko o zabawę. Akcja ma szczytny cel. Przy okazji zbierane są pieniądze na walkę z koronawirusem. Pieniądze na portalu siepomaga.pl mogą wpłacać zarówno nominowani, jak i fani poszczególnych nagrań. Do tej pory zebrano ponad 2 miliony 800 tysięcy złotych.

Od kilku miesięcy nasz kraj jest podpalony, a wszystko za sprawą wirusa korony. Korony, która od nietoperza zeszła na człowieka, który go zeżarł. Mamy także  drugiego wirusa, tego, który na Konstytucji usiadł – rapuje Michał Broda.

REKLAMA

W swoim #hot16challeng2 przewodniczący rady miejskiej w Szczawnie-Zdroju zachęca także do wizyty w uzdrowisku. Do podjęcia wyzwania nominował prezydenta Wałbrzycha, burmistrza Jawora i burmistrzów Szczawna-Zdroju. Dlaczego?

Dlatego, że myślę, że mają bardzo duży impact na społeczności lokalne i dzięki temu, ta akcja może być bardziej wypromowana w różnych kręgach. Zarówno w Wałbrzychu, jak i w Jaworze. To są samorządowcy, którzy są odważni, którzy działają, którzy nawet jeżeli nie podejmą tego wyzwania to wesprą tę akcję swoim dobrym głosem – komentuje Broda.

Czy samorządowcy podejmą wyzwanie? Czekamy!

Tak rymuje przewodniczący szczawieńskiej rady.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 20 maja 2020 11:01
`