Roman Głód kandyduje na burmistrza Głuszycy

2 września 2018 11:30. Żródło: www.kurier.pap.pl

Burmistrz Głuszycy Roman Głód będzie ponownie ubiegał się o swój urząd. To kolejny urzędujący włodarz gminy wchodzącej w skład Aglomeracji, który zapowiedział walkę o reelekcję. Podobnie jak większość z nich w wyborach wystartuje pod szyldem własnego komitetu wyborczego, nie identyfikując się z żadną partią polityczną.

29 sierpnia na tle nowo wybudowanej pływalni w Głuszycy Roman Głód przedstawił mieszkańcom skład  Komitetu Wyborczego Wyborców Romana Głoda, który podejmie walkę o miejsca w Radzie Miejskiej w Głuszycy oraz do Radzie Powiatu Wałbrzyskiego.

Jednocześnie podziękował obecnym radnym miejskim i powiatowym, a także przedstawicielom jednostek gminnych, lokalnych organizacji pozarządowych i mieszkańcom czynnie angażującym się w życie społeczne za cztery lata wspólnej pracy dla dobra i rozwoju naszej Gminy.

REKLAMA

– Już wkrótce przedstawimy opinii publicznej podsumowanie działań głuszyckiego samorządu podjętych w czasie mijającej kadencji. Zaprezentujemy także program na nadchodzące 5 lat pracy na rzecz Głuszycy i jej mieszkańców – zapowiedział Roman Głód.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 2 września 2018 11:30
`