Dodano: 1 grudnia 2019 16:49

Rodzina szuka psów. Za pomoc w odnalezieniu zaoferowano nagrodę

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Rodzina spod Jeleniej Góry szuka dwóch młodych psów – Alvina i Aresa, które zostały zabrane spod ich domu w Kwietnikach. Za pomoc w odnalezieniu zaoferowano nagrodę.

18 listopada bieżącego roku spod domu w podjeleniogórskich Kwietnikach zwabiono do samochodu i wywieziono, prawdopodobnie w okolice Kaczorowa, dwa młode psy. Jeden to roczny owczarek niemiecki – Alvin, drugi, Ares, to wesoły wielorasowiec w tym samym wieku.

Właścicielka psów o zdarzeniu zawiadomiła policję, jednak prosi też o pomoc internautów. Na Facebooku opublikowała wpis z prośbą o pomoc w ich odnalezieniu. Kilka dni temu psy widziane były w okolicach Kaczorowa, jednak jak powiedziała nam ich właścicielka – dziś mogą być wszędzie, nawet w okolicach Wałbrzycha.

REKLAMA

POMOZCIE NAM WROCIC DO DOMU…

Tel 600 143 084 NAGRODA ZA WSKAZANIE MIEJSCA POBYTU NASZYCH PSIAKOW

Pieski prawdopodobnie blakaja się w miejscowosciach PLONINA ,KACZOROW,Świdnik, Pastewnik , Radomierz i okolice.Bardzo prosimy każdego z tych stron o udostepnienie posta. Czy ktoś z mieszkańców widział??? (Pieski zostały wywiezione 18.11 Przed południem z miejscowości Kwietniki) Jeśli ktoś je zobaczy bardzo proszę żeby zabezpieczył pieski i zadzwonił do nas. Nie są agresywne. To młode przerażone sytuacja i głodne dzieciaki. Kochani liczymy na Waszą pomoc i bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie❤❤❤❤

Kochani czy ktoś może widział te dwa psiaki??psy sa mlode ale dosc duze. 18.11 zostały zwabione do auta i wywiezione prawdopodobnie w okolice Kaczorowa. Mogą blakac się po pobliskich wioskach bądź ktoś je przygarnal. Bardzo proszę o rozgladanie się może u kogoś z Państwa znajomych przebywają. Napewno są głodne i przemarzniete..BARDZO je kochamy i tesknimy😢 Sprawa zgloszona na policje.Proszę dzwonić pod podany nr tel o każdej porze 600 143 084

– Mam ogromną prośbę, gdyby ktoś je zobaczył żeby nas powiadomić i spróbować je zabezpieczyć do naszego przyjazdu. Nie są to psy agresywne tylko przestraszone i z pewnością bardzo głodne – prosi Małgorzata Bartos.

Pomimo młodego wieku psy są ze sobą zżyte i istnieje duże prawdopodobieństwo, że biegają razem.

Poszukiwane psy. Fot źródło: facebook / Gosia Bartos

Poszukiwane psy. Fot źródło: facebook / Gosia Bartos

Poszukiwane psy. Fot źródło: facebook / Gosia Bartos

Poszukiwane psy. Fot źródło: facebook / Gosia Bartos

Poszukiwane psy. Fot źródło: facebook / Gosia Bartos

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także