Dodano: 3 maja 2019 10:36

Robert Biedroń odwiedził Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Na wpół prywatnie, na wpół w związku z trwającą europejską kampanią wyborczą Wałbrzych odwiedził Robert Biedroń. To druga wizyta lidera partii Wiosna w Wałbrzychu w ciągu ostatnich miesięcy.

– Jest wiele takich miejsc w Polsce gdzie politycy pojawiają się tylko przy okazji wyborów – odpowiedział na pytanie reportera Dziennika Robert Biedroń –  Wiosna chce to zmienić. Przyjeżdżając do takich miast jak Walbrzych, Puck czy Łomża chcemy poznać potrzeby zwykłych ludzi i tak budować nasz program by wreszcie wszystkim żyło się lepiej i nikt nie został pozostawiony z tyłu. To jest najważniejsze motto Wiosny.

Wizyta proeuropejskiego Biedronia w Wałbrzychu zbiegła się z 15-leciem przynależności Polski w Unii Europejskiej.

REKLAMA

Dzięki UE nasze życie i Polska rzeczywistość zmieniła się nie do poznania.– skomentował ten fakt Biedroń – Dzięki wspólnocie Polska stała się kluczowym elementem bijącego serca Europy. Zaczęliśmy podróżować, wiec zarabiać, staliśmy się Europejczykami w pełni. Miejsce Polski jest w unii, w europejskiej rodzinie. Nie ma alternatywy.

Na listach okręgu śląsko-opolskiego partii Wiosna w wyborach do europarlamentu znajduje się dwóch kandydatów z naszego regionu: wiceprezydent Świdnicy Szymon Chojnowski oraz Mariusz Kotarba z Wałbrzycha.

Wybory do europarlamentu odbędą się 26 maja 2019 roku. Zdaniem komentatorów niemrawa do tej pory i trwająca głównie w mediach i internecie kampania wyborcza nabierze tempa w czasie 3 ostatnich tygodni, czyli tuż po długiej majówce. Natomiast pojedynczy politycy zabiegają o głosy praktycznie wszędzie – w Internecie, na portalach społecznościowych, nawet w restauracjach.

Robert Biedroń. Wizyta w Wałbrzychu. Fot. użyczone / partia Wiosna

Robert Biedroń. Wizyta w Wałbrzychu. Fot. użyczone / partia Wiosna

Robert Biedroń. Wizyta w Wałbrzychu. Fot. użyczone / partia Wiosna

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także