Rewelacyjny lipiec portalu dziennik.walbrzych.pl! Według SimilarWeb.com jesteśmy liderem w Wałbrzychu!

16 sierpnia 2022 20:01. Mikrofon Dziennik Walbrzych. Fot. A, Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Dane zebrane przez serwis SimilarWeb.com uplasowały nas na pozycji lidera, wśród portali zajmujących się przede wszystkim tematyką Wałbrzycha i okolicznych miejscowości. Jak wynika z zestawienia za lipiec, wyprzedziliśmy takie serwisy, jak walbrzych.wyborcza.pl, walbrzych.naszemiasto.pl czy walbrzych24.com.

Z danych zebranych przez portal SimilarWeb.com wynika, że nasz serwis odnotował w lipcu blisko 379 tysięcy wizyt! Drugi w zestawieniu uplasował się serwis walbrzych.naszemiasto.pl z wynikiem ponad 363 tysięcy wizyt, a trzeci serwis walbrzych24.com z 222 tysiącami wizyt. Poza podium znalazł się serwis walbrzych.wyborcza.pl z ponad 193 tysiącami wizyt.

Nie ukrywamy, że lipcowy wynik nas nieco zaskoczył, ale to efekt ciężkiej pracy naszego zespołu. Cieszymy się, że jesteśmy w stanie konkurować, a nawet w przypadku lipca, wygrywać z takimi medialnymi graczami, jak grupa Polska Press czy Wyborcza – mówi Jacek Zych, redaktor naczelny portalu.

Dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom!

Dodano: 16 sierpnia 2022 20:01
 • Analiza medialna pisze:

  Ale wciąż media w Wałbrzychu, mocno odbiegają od norm dziennikarstwa. Już nie wspomnę o reżimowej propagandowej telewizji Dami.
  TV Dami to taki stan umysłu, przekazy są tam takie, żeby wpłynąć na odbiorców zmienić tok odbierania rzeczywistości przez odbiorców. Oni stosują takie metody jak komuniści. Redaktorka w wywiadach, wręcz wymusza od ludzi, żeby powiedzieli coś czego nie chcą, żeby pasowało do retoryki telewizji. Mam wrażenie, niektóre osoby w wywiadach są podstawieni i przekupieni. Ich wypowiedziach widać, że chcą mówić ale nie to co redakcja narzuca.

  Wałbrzych 24 to portal lecący na ilość niż jakość, tam liczy się kliknięcia, polubienie i komentarz. Mam wrażenie, że siedzi tam maniak statystyki i przegieda statystyki. Zresztą widać też przez poziom komentarzy jakie są tam zamieszczane.

  Wałbrzych nasze miasto czasami zajeżdża polityka. Powtarzające się tematy jak na innych portalach. Skupiający się w trzech tematach, które rajcują walbrzyszan.

  Walbrzych dla was, również jak inne portale idą na jakość i i trzy tematy które rajcują walbrzyszan.

  Oczywiście i wy jesteście, którzy też macie 3 tematy które rajcuja ludzi i o tym piszecie. Licząc na kliknięcia, komentarze. Ale nie boicie się poruszenia tematów, niewygodnych dla władzy krajowej.

 • Pan Kleks pisze:

  A walbrzyszek.com na którym miejscu?

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  `