Dodano: 19 kwietnia 2022 15:13

#RetroFota. Wałbrzych kilkadziesiąt lat temu był fajny?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Na zdjęcie ulicy Wrocławskiej w czasie świątecznego, rodzinnego spotkania trafił nasz reporter. Dziś serwis Polskiej Agencji Prasowej Opublikował zdjęcie przedszkola dla dzieci pracowników Kopalni Węgla Kamiennego Victoria w Wałbrzychu. Uznaliśmy, że tych znaków nie możemy przegapić i ruszamy z tekstami pod hasłem #retrofota.

Serwis Polskiej Agencji Prasowej opublikował na twitterze zdęcie z 1956 roku. Jak informuje PAP pochodzi ono z przedszkola dla dzieci pracowników Kopalni Węgla Kamiennego Victoria w Wałbrzychu.

W czasie świąt rodzinne albumy przeglądał także nasz reporter, który trafił na zdjęcie ulicy Wrocławskiej, po której pędzi tramwaj. Zdjęcie wykonano prawdopodobnie w latach 50. Lub 60. ubiegłego wieku.

REKLAMA

Tego typu zdjęcia każdy z nas ma w swoim archiwum. Jeżeli chcą Państwo podzielić się ciekawym zdjęciem, zachęcamy do napisania na nasz adres redakcja@dziennik.walbrzych.pl. Prosimy o informację gdzie zostało wykonane zdjęcie, w jakim okresie, co przedstawia. Wybrane fotografie będziemy publikować w tekstach pod hasłem #retrofotka.

Historyczne zdjęcie ulicy Wrocławskiej w Wałbrzychu fot. archiwum prywatne

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także