Remont 1-go Maja, Zachodniej i serpentyn. Budimex złożył najkorzystniejszą ofertę

13 lutego 2019 18:27. Ulica 1-go Maja w Wałbrzychu. 21.01.2019 r. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Czy Budimex przebuduje komunikacyjnie Wałbrzych? Wszystko na to wygląda. Po wygraniu przetargu na budowę zachodniej obwodnicy Wałbrzycha również to konsorcjum złożyło najkorzystniejszą ofertę na remont części tzw Trasy Sudeckiej.

W trzecim już postępowaniu przetargowym do konkursu stanęły dwie firmy. Dwa poprzednie przetargi nie wyłoniły wykonawcy. Przedłożone oferty przekraczały założony budżet nawet o 100%. Z tego właśnie powodu tym razem podzielono zadanie na dwie odrębne inwestycje: pierwsza to remont i przebudowa 1-go Maja, Zachodniej i “serpentyn”. Druga dotyczy budowy pozamiejskiego odcinka tzw obwodnicy Boguszowa-Gorc.

W tej chwili trwa sprawdzanie ofert. Jeśli przebiegnie poprawnie i w ciągu 10 dni od ogłoszenia wyniku nie zostanie wniesione odwołanie, to właśnie pracownicy Budimexu będą mogli powiedzieć o sobie, że przebudowują komunikacyjnie Wałbrzych.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 13 lutego 2019 18:27
`