Rekordowy Wałbrzych, rekordowa Polska. WOŚP podała zebraną kwotę

8 marca 2018 14:19. Krzyszof Chwaliński i Krzysztof Grabowski prowadzący licytację przedmiotów podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wałbrzychu. 14.01.2018 Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Kolejny rok, kolejny rekord! Jurek Owsiak, prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podał kwotę jaką udało zebrać podczas tegorocznego, 26. Finału Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy: 126 373 804 złote i 34 grosze. Informację Owsiak podał dziś przed południem w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym przy ul. Żwirki i Wigury 63A w Warszawie.

Tymczasem z wałbrzyskiego sztabu WOŚP otrzymaliśmy wiadomość, że i na naszym podwórku udało się pobić kolejny rekord: podczas ulicznych kwest, licytacji i wpłat darczyńców zebrano 147 900,23 zł. To absolutny rekord.

Tegoroczny finał odbywał się głównie na terenie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury w Starej Kopalni, po raz pierwszy włączyła się do niego także przychodnia zdrowia z Piaskowej Góry. Z finałowym koncertem wystąpił zespół Łzy. Dziennik Wałbrzych już po raz drugi prowadził bezpośrednie transmisję z tego, co działo się w WOK’u przez cały dzień trwania finału.

REKLAMA

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 8 marca 2018 14:19
`