REAL czyli Bi1. Rebranding hipermarketu na Piaskowej Górze

24 sierpnia 2015 12:50. Rebranding hipermarketu Real w dzielnicy Piaskowa Góra. Wałbrzych, sierpień 2015. Fot. Ryszard Wyszyński, tekst, AS Morion

Od 1 września 2015 r. hipermarket REAL w Wałbrzychu na Piaskowej Górze zmienia nazwę. Odtąd będzie to Bi1.

Wystrój wnętrza już się zmienił, a co za tym idzie i rozmieszczenie towarów. Klienci, którzy od lat z zamkniętymi oczami bezbłędnie trafiali do półek ze swoimi ulubionymi towarami, teraz czują się trochę jak poszukiwacze skarbów. Jednych to złości, inni narzekają na stratę czasu, najszybciej wiedzę na temat gdzie jest co opanowują stali bywalcy.

Przypomnijmy. Hipermarket REAL został otwarty w Wałbrzychu na początku 1999 roku i był drugim w tym mieście wielkopowierzchniowym sklepem po MiniMalu, który został wybudowany w dzielnicy Podzamcze. W czasie gdy większość supermarketów i hipermarketów w Polsce było budowanych na obrzeżach dużych miast, REAL w Wałbrzychu stanął w centrum dzielnicy Piaskowa Góra, gdzie zamieszkiwało ponad 20 tys. osób, stając się niejako sklepem osiedlowym. Pierwszym dyrektorem REAL-a w Wałbrzychu był Daniel Huszcz. Przez długi czas wałbrzyski REAL plasował się w pierwszej trójce placówek handlowych tej marki w Polsce pod względem ilości sprzedawanych towarów.

 

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 24 sierpnia 2015 12:50
`