Radny powiatu wałbrzyskiego po pijaku spowodował kolizję. To dyrektor jednej z miejskich instytucji w Wałbrzychu

5 grudnia 2022 15:29.

Zgłoszenie o kolizji w Czarnym Borze policjanci otrzymali w niedzielę wieczorem. Samochodem kierował 47-latek, który miał 2,94 promila alkoholu w organizmie – informuje policja. Z naszych informacji wynika, że to radny powiatu i dyrektor jednej z miejskich instytucji w Wałbrzychu.

W niedzielę wieczorem policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach otrzymali zgłoszenie o kolizji drogowej w Czarnym Borze, gdzie 47-letni mężczyzna podczas cofania swoim samochodem miał uderzyć w inny zaparkowany pojazd. Niestety mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego był niechlubnym rekordzistą tego weekendu. Wykonane badanie na zawartość alkoholu wykazało, że miał on 2,94 promila tej substancji w organizmie. W jego przypadku zakończyło się na zatrzymanym prawie jazdy i skierowaniu sprawy do sądu. Pojazd kierującego trafił na parking strzeżony – informuje dziś Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu.

Z naszych informacji wynika, że mężćzyzną ma być radny powiatu wałbrzyskiego reprezentujący komitet z poparciem Romana Szełemeja i dyrektor, jak udało nam się dowiedzieć, Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy wałbrzyski magistrat.

REKLAMA

Sytuacja jaka wydarzyła się wczoraj, nie powinna mieć miejsca. Zachowanie dyrektora jednej z instytucji miejskich było skandaliczne, skrajnie nieodpowiedzialne i stanowczo je potępiamy. Władze miasta utraciły zaufanie do dyrektora instytucji i nie wyobrażają sobie dalszej współpracy – informuje naszą redakcję Edward Szewczak, rzecznik prasowy UM Wałbrzych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 5 grudnia 2022 15:29
`