Radny powiatu wałbrzyskiego po pijaku spowodował kolizję. To dyrektor jednej z miejskich instytucji w Wałbrzychu

5 grudnia 2022 15:29.

Zgłoszenie o kolizji w Czarnym Borze policjanci otrzymali w niedzielę wieczorem. Samochodem kierował 47-latek, który miał 2,94 promila alkoholu w organizmie – informuje policja. Z naszych informacji wynika, że to radny powiatu i dyrektor jednej z miejskich instytucji w Wałbrzychu.

W niedzielę wieczorem policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach otrzymali zgłoszenie o kolizji drogowej w Czarnym Borze, gdzie 47-letni mężczyzna podczas cofania swoim samochodem miał uderzyć w inny zaparkowany pojazd. Niestety mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego był niechlubnym rekordzistą tego weekendu. Wykonane badanie na zawartość alkoholu wykazało, że miał on 2,94 promila tej substancji w organizmie. W jego przypadku zakończyło się na zatrzymanym prawie jazdy i skierowaniu sprawy do sądu. Pojazd kierującego trafił na parking strzeżony – informuje dziś Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu.

Z naszych informacji wynika, że mężćzyzną ma być radny powiatu wałbrzyskiego reprezentujący komitet z poparciem Romana Szełemeja i dyrektor, jak udało nam się dowiedzieć, Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy wałbrzyski magistrat.

Sytuacja jaka wydarzyła się wczoraj, nie powinna mieć miejsca. Zachowanie dyrektora jednej z instytucji miejskich było skandaliczne, skrajnie nieodpowiedzialne i stanowczo je potępiamy. Władze miasta utraciły zaufanie do dyrektora instytucji i nie wyobrażają sobie dalszej współpracy – informuje naszą redakcję Edward Szewczak, rzecznik prasowy UM Wałbrzych.

Dodano: 5 grudnia 2022 15:29
 • Kora pisze:

  Po co tak tajemniczo? Bez publikacji zdjęcia, nazwiska. I tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi. To radny z PO, DYREKTOR placówki kulturalnej!!!!!! Gdyby chodziło o radnego z PiSu, już byłby zlinczowany. „Brawo” Wałbrzych, „brawo” PO. Niech się niesie w Polskę co sobą prezentują członkowie PO w POwskim Wałbrzychu. Wiecie co… ***** PO!!!!!!!!

 • Kamil pisze:

  Jak razem pili to było fajnie . Jak Jeden wpadł to już go nie znają. Koledzy PO fachu

 • Heniutek pisze:

  Przy takiej zawartości alkoholu powinno być umarzane wymierzanie kary gdyż człowiek z taką ilością promili nie jest świadomy tego co robi.

 • Ole pisze:

  Ciekawe z kim się bawił…

 • Ewa pisze:

  Do Kora… Akurat UM bardzo szybko zajął stanowisko w sprawie. Brawo! Nie wstyd Ci tak szczuć?

 • Stach pisze:

  PO ma sądy to będą bronić

 • suweren pisze:

  Kora , pełna zgoda, gdyby to ktoś PiS-u spowodował kolizję po pijanemu, już przygotowano by mu pręgierz na miejskim rynku .Przykład WIELKIEGO AKTORA „poszedł ” w Polskę .

 • motyla noga pisze:

  No co świętował Barbórkę a wy się czepiacie..

 • Olka pisze:

  Nieodpowiedzialny koleś . Dobrze, że nikogo nie zabił. Niegodny mandatu radnego z taką postawą. Wstyd

 • Krodo pisze:

  Każdy POwiec to alkoholik i przestępca ;-)

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  `