Radni pytają Starostę o winnych zniszczenia pancernych drzwi

8 lipca 2016 11:41. 14.01.2015 Wałbrzych. Radni PO Powiatu Wałbrzyskiego. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Radni PO Powiatu Wałbrzyskiego za pośrednictwem biura Rady Powiatu przekazali Staroście Powiatu Wałbrzyskiego Jackowi Cichurze pismo z pytaniami dotyczącymi prac eksploracyjnych w sztolni nr 6 kompleksu RIESE w Jugowicach Górnych. Zdaniem radnych

– (…) zniszczenie wejścia do sztolni nr 6 w Jugowicach Górnych jest niezrozumiałe i budzi ogromny sprzeciw zarówno w środowisku eksploratorów, jak i miłośników historii z całej Polski. Wydarzenie to miało miejsce podczas I-go Powiatowego Sejmiku Regionalistów, co jest dla nas olbrzymim zaskoczeniem, zwłaszcza, że takiemu barbarzyństwu patronował Starosta Powiatu Wałbrzyskiego w ramach projektu Dolnośląska Stolicy Kultury.

pismo-do-starosty

Dodano: 8 lipca 2016 11:41
 • onibusek pisze:

  Ośmieszacie się w swojej walce politycznej. Te pytania świadczą tylko, że nie macie pojęcia o temacie i wspólnie z Dziennikiem Wałbrzyskim robicie tylko zadymę, co jest wam i dziennikowi na rękę z powodów politycznych. Z tychże powodów obrzucacie fakaliami wszystkich dookoła. Opanujcie się!

 • Darek-April-poszukiwacz-słynny pisze:

  Jasne, że to walka o władzę, niemniej jednak zniszczenie drzwi to barbarzyństwo dla miłośników Riese.

  • onibusek pisze:

   To się zgadza, tylko po co to bicie piany, Konserwator określił odpowiedzialnego, więc poniesie konsekwencje.

   • Irokez pisze:

    Grzywnę 1000 złotych?
    Walka walką, ale jak „władza” udziela się w terenie, to niech się chwilę zastanowi, a nie odwala głupoty a potem stwierdza „no w sumie to nic się nie stało, nie zrobiliśmy nic złego”.

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  `