nasz news Przykry incydent podczas I Biegu Mikołajkowym dla Hospicjum w Wałbrzychu. Wolontariuszkę zaatakował agresywny kierowca

2 grudnia 2019 12:35. Policjanci wydziału Ruchu Drogowego KMP w Wałbrzychu. fot. ilustracyjne / Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Do przykrego incydentu doszło w czasie niedzielnego I Biegu Mikołajkowego dla Hospicjum w Wałbrzychu w okolicach ulicy Krasińskiego. Pasażerka jednego z aut miała zwyzywać dziewczynę, jego kierowca miał ją popchnąć. Informację o takim incydencie potwierdza policja w Wałbrzychu.

Do zdarzenia doszło w okolicach ulicy Krasińskiego, gdzie wolontariuszka była odpowiedzialna za wstrzymanie ruchu w momencie, gdy ulicą mieli biec uczestnicy Mikołajkowego Biegu.

Nieustalony mężczyzna wyszedł z nieustalonego samochodu, najpierw miał dziewczynkę zwyzywać, a później ją odepchnąć – mówi Magdalena Korościk z wałbrzyskiej policji.

Wolontariuszka przewróciła się i lekko raniła w kolano. Na miejsce wezwano patrol policji. Mężczyzna zdążył jednak odjechać. Jak informuje policja, dziewczynka z rodzicami prawdopodobnie złoży dziś oficjalne zawiadomienie w tej sprawie, wówczas policja zajmie się poszukiwaniem agresywnego kierowcy.

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 2 grudnia 2019 12:35
`