Przykry incydent podczas I Biegu Mikołajkowym dla Hospicjum w Wałbrzychu. Wolontariuszkę zaatakował agresywny kierowca

2 grudnia 2019 12:35. Policjanci wydziału Ruchu Drogowego KMP w Wałbrzychu. fot. ilustracyjne / Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Do przykrego incydentu doszło w czasie niedzielnego I Biegu Mikołajkowego dla Hospicjum w Wałbrzychu w okolicach ulicy Krasińskiego. Pasażerka jednego z aut miała zwyzywać dziewczynę, jego kierowca miał ją popchnąć. Informację o takim incydencie potwierdza policja w Wałbrzychu.

Do zdarzenia doszło w okolicach ulicy Krasińskiego, gdzie wolontariuszka była odpowiedzialna za wstrzymanie ruchu w momencie, gdy ulicą mieli biec uczestnicy Mikołajkowego Biegu.

Nieustalony mężczyzna wyszedł z nieustalonego samochodu, najpierw miał dziewczynkę zwyzywać, a później ją odepchnąć – mówi Magdalena Korościk z wałbrzyskiej policji.

REKLAMA

Wolontariuszka przewróciła się i lekko raniła w kolano. Na miejsce wezwano patrol policji. Mężczyzna zdążył jednak odjechać. Jak informuje policja, dziewczynka z rodzicami prawdopodobnie złoży dziś oficjalne zawiadomienie w tej sprawie, wówczas policja zajmie się poszukiwaniem agresywnego kierowcy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 2 grudnia 2019 12:35
`