Przeprosiny. Anna Ferenc, nauczycielka z Kowalowej, przeprasza za niefortunną wypowiedź

8 lutego 2017 17:26.
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


W opublikowanym 5 stycznia na łamach portalu Dziennik Wałbrzych znalazła się wypowiedź pani Anny Ferenc, nauczycielki z PSP w Kowalowej, która, wyrwana z kontekstu, mogła wydawać się krzywdzącą i urazić uczucia niektórych czytelników. W związku z powyższym pani Anna Ferenc poprosiła o publikację i nagłośnienie swoich przeprosin. 

Pragnę serdecznie przeprosić Wychowanków, Panią Dyrektor i Wychowawców Domu Dziecka ,,Catharina”, którzy mogli poczuć się dotknięci lub urażeni moją wypowiedzią, udzieloną  Dziennikowi Wałbrzyskiemu  w związku z obroną szkoły w Kowalowej, w ubiegłą niedzielę 5 lutego br., która została udostępniona w postaci filmu na portalach społecznościowych.

Pragnę podkreślić,  że w żadnym razie nie było moim zamiarem obrażenie Pani Podopiecznych, Wychowawców oraz Pani, a jedynie zwrócenie uwagi na potrzeby dzieci, uczęszczających do szkoły w Kowalowej, a sygnalizowane przez ich rodziców.

REKLAMA

Anna Ferenc

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 8 lutego 2017 17:26
`