Przedmeczowe spekulacje. Czy Robert Lewandowski zagra dziś we Wrocławiu z Irlandią?

11 września 2018 08:06.

Tematy: 


Na kilka godzin przed rozpoczęciem meczu Polska-Irlandia trener polskiej reprezentacji Jerzy Brzęczek wciąż nie zdradza składu . Największą zagadką dla kibiców jest występ Roberta Lewandowskiego, dla którego byłby to wyjątkowy, setny mecz w reprezentacji:

O 20.45 będziemy znali skład wyjściowy, wtedy wszyscy Państwo się przekonają czy będzie w tym składzie Robert – powiedział podczas konferencji prasowej trener reprezentacji Jerzy Brzęczek – Jedyne pewne nazwisko w składzie to Wojciech Szczęsny, który rozpocznie to spotkanie od pierwszej minuty.

Polska reprezentacja trawiona jest kontuzjami: urazy narzekają m.in. Piotr Zieliński i Jan Bednarek, ale obaj uczestniczyli w poniedziałkowym treningu:

REKLAMA

Czekamy przede wszystkim na dzisiejszy ostatni trening przed spotkaniem, ponieważ po meczu w Bolonii mamy drobne kłopoty i bolączki. Na dzień dzisiejszy te kłopoty pomeczowe mają Piotr Zieliński i Jan Bednarek, na tę chwilę jednak troszkę kłopotów i znaków zapytania przed tym treningiem mamy

Jerzy Brzęczek, który drugi raz poprowadzi polską drużynę oczekuje lepszego, niż w meczu z Włochami stylu gry:

Oczekuję troszeczkę innego stylu gry tego spotkani. – powiedział trener polskiej kadry – Myślę, że w większości naszej gry, więc to jest dla mnie bardzo interesujące jak się będziemy w tym ataku zachowywać i jakich będzieby dokonywali wyborów, które będą nas doprowadzały do dobrych sytuacji strzeleckich

Wyjątkowy charakter miała obecność na wczorajszej konferencji Grzegorza Krychowiaka, który w ostatnim starciu biało-czerwonych z Irlandią strzelił jedną z trzech bramek:

Nie ukrywam, że nie miałbym nic przeciwko. – odpowiedział na pytanie dziennikarza rozbawiony Grzegorz Krychowiak – Za każdym razem kiedy gramy z Irlandczykami to są bardzo trudne mecze. Żeby osiągnąć pozytywny wynik zdajemy sobie sprawę, że musimy zagrać na tym samym poziomi jeśli chodzi o agresywność, ale dla nas ważne jest również, żebyśmy przewyższyli ich również umiejętnościami, bo to jest odpowiednia droga, żeby wygrać w dzisiejszym spotkaniu.

Mecz Polska Irlandia we Wrocławiu dziś o 20.45.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 11 września 2018 08:06
`