Promet Basket Szczawno-Zdrój poszukuje partnerów biznesowych

16 maja 2017 09:56. Promet Basket Szczawno-Zdrój. Marzec 2017. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Klub MKS Basket Szczawno-Zdrój rozpoczął przygotowania do występów w kolejnym sezonie w 3 lidze od przygotowania oferty reklamowej dla partnerów biznesowych, którzy zdecydują się wspomagać klub w sezonie 2017/2018. Bez wsparcia finansowego ze strony sponsorów trudno jest osiągnąć sukces sportowy, dlatego klub pozostaje otwarty na każdą możliwą pomoc, nie tylko finansową.

Jak relacjonuje Paweł Danielak z MKS Promet Basket Szczawno-Zdrój funkcjonowanie klubu nawet na poziomie 3 ligowym wiąże się ze sporymi kosztami. Należy podkreślić, że dziś wszyscy zawodnicy grają za darmo. Olbrzymie koszty pochłaniają jednak przejazdy na mecze pierwszego zespołu i grup młodzieżowych, a także wynajem hali. Poszukiwany jest partner, który zaoferowałby transport zawodników na mecze wyjazdowe. W rozmowie z Dziennikiem Danielak mówi dalej:

– Doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku jest współpraca z potencjalnymi partnerami na zasadzie barteru. My udostępniamy swoje nośniki reklamy, a firma lub osoba prywatna przekazuje nam swoje produkty, bądź usługi. Doskonałymi przykładami takiej współpracy w minionym sezonie była współpraca z firmami: Petra Consulting, która przygotowywała dla nas plakaty na mecze, czy też firma T-Best, która oklejała nam stroje sportowe, a także Dziennik Wałbrzych, który transmitował dla nas mecze na żywo oraz wykonał profesjonalne zdjęcia zawodników i całej drużyny. Nie możemy również zapomnieć o Uzdrowisku Szczawno-Jedlina, które przekazywało nam na mecze wodę mineralną Anka. JForma pomocy może być różna, ale najważniejsze, aby obie strony miały z niej jakąś korzyść i były zadowolone.

REKLAMA

Dlatego też wspólnie z wydawnictwem Ad Fontes z Wrocławia przygotowaliśmy ofertę nośników reklamy, które może na chwilę obecną zaoferować nasz klub potencjalnym partnerom. Baza miejsc reklamowych będzie przez nas cały czas poszerzana, tak, aby firmy chcące nawiązać współpracę z MKS-em wiedziały, że to dobra inwestycja. Na chwilę obecną proponujemy naszym partnerom 14 różnych nośników reklamy. Oczywiście najbardziej prestiżowym pozostaje sponsoring tytularny, którym w minionym sezonie była firma Promet. W takim przypadku nazwa sponsora wchodzi w skład nazwy drużyny. Swoją reklamę można umieścić również na strojach sportowych, czy rozgrzewkowych, istnieje możliwość wywieszenia na hali swojego baneru, lub wystawienia roll-upa lub bandy reklamowej.

My ze swojej strony dodajemy, że ciekawym rozwiązaniem promocji własnej firmy jest zostanie sponsorem tytularnym konkursów organizowanych przez klub podczas meczów lub na profilu facebookowym. Wystarczy jedynie ufundować nagrodę dla jego zwycięzcy, bądź zwycięzców. W minionym sezonie pomagali nam właściciele kawiarni na Słonecznej Polanie w Szczawnie-Zdroju, czy też firma Blue Computers ze Świebodzic, którzy przekazali nam takie nagrody. Możliwości współpracy z klubem jest naprawdę wiele i nie wiążą się one wcale z ogromnymi kosztami. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą reklamową i jeśli poczują Państwo chęć współpracy – zapraszamy do kontaktu pod adresem: kontakt@basketszczawno.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 16 maja 2017 09:56
`