Prezydent Szełemej o sytuacji w Wałbrzychu

12 marca 2020 14:33. Źródło: FB.com/roman szelemej

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

– Sytuacja w naszym mieście jest bardzo dobra, nie mamy potwierdzonych żadnych zakażeń koronawirusem. Zachowajmy jednak ostrożność i zmieńmy nieco nasze codzienne przyzwyczajenia. – powiedział w apelu skierowanym do mieszkańców Wałbrzycha prezydent miasta Roman Szełemej.

W opublikowanym na profilu społecznościowym filmie prezydent informuje, że dziś (czwartek 12. marca 2020, godz. 10.) nie ma w Wałbrzychu osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem, a na oddziale infekcyjno-internistycznym przy ulicy Batorego przebywa objętych kwarantanną kilku pacjentów.

Prezydent apeluje o zachowanie spokoju, szczególne dbanie o  higienę osobistą i stosowanie się do zaleceń władz. Prosi o ograniczenie wyjść, wyjazdów, spotkań towarzyskich, poruszania się komunikacją miejską, wizyt lekarskich, które mogłyby zostać odsunięte na późniejszy okres.

REKLAMA

– Damy sobie z tym radę, jak i z wieloma innymi rzeczami. To jest czas, w którym musimy zdać, wspólnie, w Wałbrzychu, egzamin z obywatelskiej dojrzałości. Zachowajmy spokój, te wszystkie podjęte działania z pewnością przyniosą spodziewane efekty. – zakończył prezydent. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 12 marca 2020 14:33
`