Premier Morawiecki i wicemarszałek Krzyżanowski w wałbrzyskim szpitalu. W tajemnicy i po cichu

6 listopada 2021 17:04. Screen twitter Marcin Krzyżanowski

Jaka szkoda, że nie wiedzieliśmy o wizycie. @RomanSzelemej i ja chętnie zadalibyśmy kilka pytań odnośnie programu szczepień i służby zdrowia, albo chociaż poczęstowalibyśmy kawą – w taki sposób wiceprezydent Wałbrzycha Sylwia Bielawska skomentowała dzisiejszą, potajemną wizytę premiera Mateusza Morawieckiego w wałbrzyskim Szpitalu im. Sokołowskiego przy ulicy Batorego

O  wizycie premiera nie wiedzieli nawet wszyscy pracownicy przebywający wówczas w szpitalu – powiedział  naszemu reporterowi jeden lekarzy pracujących w szpitalu na Batorego, który dziś wspólnie w wicemarszałkiem Krzyżanowskim odwiedził dziś przed południem premier Mateusz Morawiecki.

Według informacji jakie na twitterze zamieścił wicemarszałek Krzyżanowski premier wizytował oddział covidowy wałbrzyskiego szpitala. – Pan Premier @MorawieckiM odwiedził dziś oddział covidowy w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu w Wałbrzychu. Była to okazja do rozmowy w gronie lekarzy na temat działań podejmowanych w wyniku rosnącej liczby pacjentów zakażonych koronawirusem. – napisał marszałek Krzyżanowski.

REKLAMA

Ponad 2 tygodnie temu zapytaliśmy pytania o to, jak wygląda sytuacja w wałbrzyskim oddziale covidowym. Wysłaliśmy je zarówno do szpitala im. Sokołowskiego jak i do rzecznika Urzędu Marszałkowskiego. Ani szpital, ani Urząd Marszałkowski nie odpowiedzieli na nasze pytania.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 6 listopada 2021 17:04
`