Pracowite wakacje

7 maja 2021 17:56. Źródło: UM Boguszów-Gorce
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Choć do wakacji zostało jeszcze trochę czasu, warto już teraz mieć plany i niekoniecznie mówimy tu o planach wyjazdowych – Gmina Boguszów-Gorce korzystając z nieobecności uczniów oraz nauczycieli przeprowadzi w szkołach remonty o łącznej wartości 800 tys. zł.

W czasie tegorocznych wakacji Gmina Boguszów-Gorce zleci wykonanie prac remontowych w dwóch placówkach oświatowych: Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Kopernika 7 oraz Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 4. W pierwszej z nich zostaną odnowione pomieszczenia WC na parterze, a część piwniczna będzie przekształcona na szatnie dla chłopców. Odpowiadając na potrzeby mieszkańców dzielnicy Kuźnice, zdecydowano, że oddziały przedszkolne nadal będą funkcjonowały w budynku PSP nr 6, dlatego też w planach remontowych na ten rok ujęto dostosowanie tych pomieszczeń do wymogów ustawowych. Natomiast w budynku PSP nr 1 w ramach zaplanowanej inwestycji zmodernizowany zostanie węzeł sanitarny. Remonty, które zostaną wykonane mają na celu modernizację i polepszenie warunków funkcjonowania obu szkół, a co najważniejsze przyczynią się do poprawy komfortu uczniów.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 7 maja 2021 17:56
`