Dodano: 10 grudnia 2021 09:56
Pożar sauny w Aqua-Zdroju. Policja szuka świadków
Wałbrzyska policja szuka świadków pożaru sauny w kompleksie Aqua-Zdrój, do którego doszło 17 września. Osoby, które tego dnia były w obiekcie policja prosi o kontakt z pierwszym komisariatem policji w Wałbrzychu, który ma siedzibę w Szczawnie-Zdroju.
Okoliczności pożaru pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu wyjaśnia policja. Postępowanie przygotowawcze prowadzone jest pod kątem sprowadzenia zdarzenia zagrażającego życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach.
Do pożaru doszło 17 września na terenie jednej z saun kompleksu Aqua-Zdrój.
– Osoby przebywające w tym dniu w wyżej wymienionym miejscu w godzinach pomiędzy 13:00, a 16:00 – szczególnie w pomieszczeniach saun oraz siłowni – które jeszcze nie zgłosiły się na Policję, proszone są o bezpośredni kontakt z funkcjonariuszami – apeluje wałbrzyska policja.
Zgłaszać można się do Komisariatu Policji I w Wałbrzychu z siedzibą w Szczawnie-Zdroju przy ulicy Łączyńskiego 34. Kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod numerem 47 87 577 00.

Pożar w Aqua-Zdroju. Policja zatrzymała 65-latka, który wywołał pożar fot. użyczone / Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Pożar w Aqua-Zdroju. Policja zatrzymała 65-latka, który wywołał pożar fot. użyczone / Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu
Zobacz także
- Ponad 100 dolnośląskich sportowców i trenerów odebrało nagrody sportowe
- Rodzina z Wałbrzycha prosi o pomoc w leczeniu mamy
- Magiczne Mikołajki w powiecie wałbrzyskim
- Nowe świetlice wiejskie w gminie Stare Bogaczowice
- Zimowe szaleństwo w Szczawnie-Zdroju. Zawody pontonowe na Słonecznej Polanie
- Uwaga- opóźnienia w ruchu kolejowym na dworcu Wrocław Główny
Najczęściej czytane
Szczawno-Zdrój. Wigilia w uzdrowiskowej spółce. Prezes podsumował rok
Boguszów-Gorce. TIR zablokował wyjazd z parkingu, pod centrum handlowym utknęli ludzie
Tak ma przebiegać S5 z Sobótki do Bolkowa. GDDKiA wskazuje swój wybór
Od 10 grudnia pojedziemy Kolejami Dolnośląskimi do izerskiego kurortu
Świeradów-Zdrój po 27 latach znów na kolejowej mapie Polski