Potrącenie na Rondzie Niepodległości. Policja szuka świadków!

16 czerwca 2023 11:21. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Tematy: 


Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu szukają świadków, a także uczestnika zdarzenia, do którego doszło 23 maja około godziny 23.55 na przejściu dla pieszych na wjeździe na Rondo Niepodległości w Szczawnie-Zdroju. To tu doszło do potrącenia kobiety.

Do wypadku doszło na zjeździe od strony ulicy Długiej w Wałbrzychu.

W miejscu tym kierujący, najprawdopodobniej samochodem osobowym marki ford koloru jasnego o początkowych numerach rejestracyjnych DSW, w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa pieszej znajdującej się na przejściu dla pieszych, potrącił kobietę – informuje Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu.

REKLAMA

Poszkodowanej nic poważnego się nie stało, jednak, jak informuje policja, kobieta poniosła także straty w mieniu. Kierowca się nie zatrzymał. Skręcił w ulicę Łączyńskiego i odjechał w kierunku Podzamcza.

Poszukujemy świadków, którzy posiadają informacje na temat samochodu biorącego udział w zdarzeniu lub tożsamości kierującego samochodem. Osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności potrącenia na przejściu dla pieszych lub sam kierujący, proszone są o kontakt telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 513 60, bądź o osobiste przybycie do gmachu tej jednostki przy ul. Mazowieckiej 2 lub do najbliższego komisariatu – apeluje policja.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 16 czerwca 2023 11:21
`