Potężna awaria w regionie. Prądu nie ma od Wałbrzycha po Mieroszów

30 stycznia 2022 08:45. fot. ilustracyjna / Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Potężna awaria prądy w regionie. Powywracane na linie energetyczne drzewa odcięły od prądu dużą część Wałbrzycha od Białego Kamienia po Rusinową. Od wczesnych godzin porannych przerwy w dostawie energii występują też w Szczawnie-Zdroju, Boguszowie-Gorcach,  Grzędach, Mieroszowie,

Obecnie od prądu odciętych jest kilkanaście ulic w Śródmieściu i południowych dzielnicach Wałbrzycha. Z kłopotami muszą liczyć się mieszkańcy ulic: 3 Maja, Boczna, Bohaterów Getta, Brygady Górniczej, Bukowej, Narutowicza, Andersa, Daszyńskiego, Grabowskiej, Miczurina, Dąbrowskiego, Kątowej, Komuny Paryskiej, Ludowej, Wańkowicza, Piaskowej, Pięknej, Wysockiego, Przyjaciół Żołnierza, Ratuszowej, Ruchu Oporu, Duboisa, Wiejskiej, 1 Maja, Dworcowej, Kasztanowej, Konopnickiej, Moniuszki, Nowy Świat, Przemysłowej, Skarżyskiej, Wysockiego,  Bystrzyckiej, Malinowej, Noworudzkiej, Osiedla Górniczego, Świdnickiej i Truskawkowej.

Służby Tauronu pracują nad usunięciem awarii. Przewidywany czas usunięcia awarii to godzina 10.
To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 30 stycznia 2022 08:45
`