Potężna awaria w regionie. Prądu nie ma od Wałbrzycha po Mieroszów

30 stycznia 2022 08:45. fot. ilustracyjna / Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Potężna awaria prądy w regionie. Powywracane na linie energetyczne drzewa odcięły od prądu dużą część Wałbrzycha od Białego Kamienia po Rusinową. Od wczesnych godzin porannych przerwy w dostawie energii występują też w Szczawnie-Zdroju, Boguszowie-Gorcach,  Grzędach, Mieroszowie,

Obecnie od prądu odciętych jest kilkanaście ulic w Śródmieściu i południowych dzielnicach Wałbrzycha. Z kłopotami muszą liczyć się mieszkańcy ulic: 3 Maja, Boczna, Bohaterów Getta, Brygady Górniczej, Bukowej, Narutowicza, Andersa, Daszyńskiego, Grabowskiej, Miczurina, Dąbrowskiego, Kątowej, Komuny Paryskiej, Ludowej, Wańkowicza, Piaskowej, Pięknej, Wysockiego, Przyjaciół Żołnierza, Ratuszowej, Ruchu Oporu, Duboisa, Wiejskiej, 1 Maja, Dworcowej, Kasztanowej, Konopnickiej, Moniuszki, Nowy Świat, Przemysłowej, Skarżyskiej, Wysockiego,  Bystrzyckiej, Malinowej, Noworudzkiej, Osiedla Górniczego, Świdnickiej i Truskawkowej.

Służby Tauronu pracują nad usunięciem awarii. Przewidywany czas usunięcia awarii to godzina 10.
REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 30 stycznia 2022 08:45
`