Ponad pół miliona odsłon w styczniu. Udany początek roku Dziennik Wałbrzych

7 lutego 2021 19:06. Fot. Jacek Zych / Dziennik Walbrzych

Tematy: 


Dziękujemy za zaufanie i energię do dalszej, rzetelnej pracy – mówi Jacek Zych, redaktor naczelny Dziennika Wałbrzych. W styczniu portal odwiedziło ponad 260 tysięcy użytkowników. Nasz serwis, jak wynika z danych Google Analytics odnotował ponad 570 tysięcy odsłon. Według niezależnego serwisu similarweb.com uplasowaliśmy się na drugim miejscu wśród portali działających w Wałbrzychu.

Cieszymy się z takiego rozpoczęcia roku, bo to dla nas jasny sygnał, że czytelnicy nam ufają. To także najlepsza mobilizacja dla nas do dalszej, ciężkiej i rzetelnej pracy – dodaje Jacek Zych.

W styczniu serwis według danych zebranych przez Google Analytics, usługę Google, z której korzystają serwisy na całym świecie, Dziennik Wałbrzych odwiedziło 269 179 użytkowników. W tym czasie odnotowaliśmy 573 741 odsłony.

REKLAMA

Jak wynika z danych zbieranych przez niezależny serwis similarweb.com w styczniu Dziennik Wałbrzych uplasował się na drugim miejscu wśród portali działających w Wałbrzychu. Serwis wyliczył, że z 411 tysiącami odsłon najlepszy w styczniu był portal walbrzych.naszemiasto.pl. Dziennik Wałbrzych z 391 tysiącami odsłon zajął drugie miejsce. Na trzecim, z wynikiem 130 tysięcy uplasował się serwis walbrzych24.com. Na kolejnych miejscach uplasowały się portale walbrzyszek.com oraz walbrzych.dlawas.info.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 7 lutego 2021 19:06
`