Ponad pół miliona odsłon i 200 tysięcy użytkowników. Dziękujemy za to, że byliście z nami w styczniu!

3 lutego 2023 07:34. Mikrofon Dziennik Walbrzych. Fot. A, Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Sporą popularnością cieszyły się materiały, które w styczniu przygotowali dla Państwa reporterzy Dziennika Wałbrzych. Portal, jak wynika z danych zebranych przez Google Analytics, odnotował w tym czasie ponad 560 tysięcy odsłon. Do naszego serwisu zajrzało ponad 200 tysięcy unikalnych użytkowników.

563 342 – tyle dokładnie odsłon zarejestrowało narzędzie udostępnione przez Google. W styczniu do naszego serwisu zajrzało 203 856 użytkowników. Dziękujemy, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem!

W styczniu w znacznej mierze informowaliśmy o zagrożeniach związanych z intensywnymi opadami śniegu, okiścią lodową czy silnym wiatrem. Każdy z nas chce się czuć bezpiecznie, dlatego uważamy, że informowanie o różnego rodzaju zagrożeniach jest jednym z elementów zapewnienia bezpieczeństwa.

REKLAMA

Nie brakowało oczywiście spraw społecznych czy typowych „newsów” dotyczących pożarów czy wypadków.

Nasi reporterzy każdego dnia zbierają dla Państwa najważniejsze informacje z Wałbrzycha i regionu, ale jesteśmy również do Państwa dyspozycji.

Jesteście świadkami ważnego czy ciekawego w Waszej ocenie zdarzenia? Poinformujcie nas o nim. Macie problem, piszcie, postaramy się go opisać i nagłośnić. Nasz mail redakcja@dziennik.walbrzych.pl jest do Państwa dyspozycji.

W 2022 roku Dziennik Wałbrzych odnotował blisko 5 mln 160 tysięcy odsłon. W tym czasie odwiedziło nas ponad 1 mln 270 tysięcy unikalnych użytkowników.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 3 lutego 2023 07:34
`