Ponad 5 mln odsłon. To był dobry rok dla dziennik.walbrzych.pl. Dziękujemy, że jesteście z nami!

8 stycznia 2023 18:35. Mikrofon Dziennik Walbrzych. Fot. A, Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Ponad 5 milionów odsłon odnotowaliśmy w 2022 roku. Serwis dziennik.walbrzych.pl odwiedziło w tym czasie blisko 1,3 mln użytkowników. Dziękujemy, że jesteście z nami! Przed nami nowy rok, nowe wyzwania i nowe projekty.

Ponad 5 mln 100 tysięcy odsłon odnotowaliśmy w 2022 roku – to dane zgromadzone przez narzędzie Google Analytics. Ten wynik cieszy, bo, jak wynika z zestawienia, to aż 11 procentowy wzrost w zestawieniu z rokiem 2021.

W ubiegłym roku nasz serwis odwiedziło blisko 1 mln 300 tysięcy użytkowników. Ponad 30 procent z nich to nowi użytkownicy, za co serdecznie dziękujemy.

REKLAMA

Jak wynika z Google Analytics dziennik.walbrzych.pl oglądają nie tylko mieszkańcy Wałbrzycha, ale także Świdnicy, Boguszowa-Gorc, Głuszycy, Kamiennej Góry, Świebodzic czy Mieroszowa.

Co ciekawe, tylko w pierwszym tygodniu stycznia odwiedziło nas już 65 tysięcy użytkowników i odnotowaliśmy blisko 140 tysięcy odsłon.

Aktywni byliśmy także na faceook`u. Nasza strona odnotowała w ubiegłym roku zasięg sięgający 3 mln użytkowników.

Przed nami kolejnych dwanaście miesięcy nowych wyzwań i nowych projektów. Wkrótce zdradzimy szczegóły niektórych z nich.

Dziennik.Walbrzych.pl to przede wszystkim jednak jego czytelnicy. Jeżeli jest temat, którym chcecie się z nami podzielić. Chcecie zwrócić na coś uwagę. W Waszej ocenie powinniśmy czymś się zainteresować. To nasz mail redakcja@dziennik.walbrzych.pl czeka na informacje od Was!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 8 stycznia 2023 18:35
`