Ponad 2,5 mln wyświetleń i 800 tysięcy użytkowników! Dziękujemy!

30 czerwca 2023 13:39.

Tematy: 


Za nami pierwsze półrocze 2023 roku i to dobry moment na małe podsumowanie. Od początku stycznia do końca czerwca, jak wynika z danych Google Analytics, portal dziennik.walbrzych.pl odnotował ponad 2,5 mln odsłon. W tym czasie serwis odwiedziło blisko 825 tysięcy użytkowników! Dziękujemy za zaufanie!

To było dobre półrocze, choć rynek mediów internetowych jest wymagający, a weryfikacja oferty danego portalu odbywa się niemal natychmiast. Mówiąc wprost, jeżeli jest słaba oferta, czytelnicy odchodzą. Nam udało się w tym półroczu odnotować lepsze wyniki względem drugiego półrocza minionego roku – przyznaje Jacek Zych, redaktor naczelny portalu dziennik.walbrzych.pl.

Jak wynika z danych Google Analytics, liczba odsłon wzrosła o ponad 6 procent. Jeszcze bardziej cieszy wzrost liczby użytkowników, który sięgnął ponad 30 procent!

REKLAMA

Ta liczba cieszy, tym bardziej że to właśnie z myślą o naszych czytelnikach relacjonujemy każdego dnia wydarzenia z Wałbrzycha i regionu. Portal dziennik.walbrzych.pl jest portalem informacyjnym, ale cieszy nas także rzesza odbiorców w mediach społecznościowych.

Jak wynika z danych dostępnych na naszym profilu, szacowany, zsumowany zasięg z poszczególnych miesięcy w pierwszym półroczu wyniósł ponad 1,4 mln. N

Dziękujemy Państwu za zaufanie!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 30 czerwca 2023 13:39
`