Ponad 1,4 mln odsłon w pierwszym kwartale tego roku. Dziękujemy!

26 kwietnia 2023 19:00. Dziennik Wałbrzych - dziennik.walbrzych.pl

W pierwszym kwartale tego roku odwiedziło nas serwis blisko 440 tysięcy użytkowników. Od początku stycznia do końca marca odnotowaliśmy 1,4 mln odsłon. To dane zebrane przez Google Analytics. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Statystycznie, każdego dnia w pierwszym kwartale tego roku odnotowywaliśmy ponad piętnaście tysięcy wyświetleń. W ciągu poszczególnych miesięcy odwiedzało nas od 130 tysięcy do ponad 200 tysięcy użytkowników! Dziękujemy, że jesteście z nami, tym bardziej że jak wskazują niezależne dane Google Analytics zdecydowana większość to użytkownicy powracający.

Czy Google Analytics to wiarygodne dane?

REKLAMA

Tak, Google Analytics to narzędzie do analizy ruchu na stronie internetowej, które dostarcza bardzo wiarygodne dane. Google Analytics zbiera informacje o ruchu na stronie internetowej za pomocą kodu śledzącego umieszczonego na stronie internetowej.

Google Analytics jest jednym z najbardziej zaawansowanych narzędzi analitycznych, które dostarcza bardzo szczegółowe dane na temat ruchu na stronie internetowej. Narzędzie to nie jest oparte na subiektywnych opiniiach, lecz na faktach i liczbach.

Czy warto pytać o dane Google Analytics, jeżeli zlecam reklamę w internecie?

Tak. Dane oglądalności i wyświetleń pozwolą Ci zrozumieć, jak wiele osób odwiedza daną stronę internetową i jak często. Jest to istotne, ponieważ im większa liczba osób odwiedza stronę, tym większa szansa na dotarcie do potencjalnych klientów i zwiększenie sprzedaży. Oglądalność i wyświetlenia pozwalają na ocenę, jak popularna jest strona i czy warto na niej reklamować swoje produkty lub usługi.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 26 kwietnia 2023 19:00
`