Pomóż dzieciom z Wałbrzycha! Wystarczy kliknąć, do głosowania już tylko 10 dni

7 grudnia 2017 10:37.

Tematy: 


W wałbrzyskim Sobięcinie już od pięciu lat Fundacja Edukacyjna im. Siostry Garczyńskiej pomaga potrzebującym dzieciom. Prowadzi dla nich czynną codziennie świetlicę, pomaga w lekcjach, karmi, organizuje wycieczki i kolonie. Jednym kolnięciem można im pomóc zdobyć fundusze, które w 100% będą przeznaczone na dzieci.

Codzienna pomoc
Od września 2012 roku dzieci mogą korzystać z czynnej codziennie świetlicy, która jest zupełnie bezpłatna. Dostają tam ciepły posiłek, pomoc w lekcjach, dobre słowo. Mają też okazję korzystać z rozwijających zajęć i wyjazdów. W tym roku niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się zumba i rozpoczęły się zajęcia w obserwatorium astronomicznym. W lecie 21 dzieci było na sfinansowanych przez fundację dwutygodniowych wakacjach w Darłówku. Oczywiście frajdą było już sam pobyt nad morzem i codzienne zabawy w wodzie i na piasku. Była też podróż starą kolejką, dyskoteka i ognisko z pieczeniem kiełbasek,, wesołe miasteczko, rejs statkiem i wiele innych atrakcji.

W tym roku pierwsza czwórka naszych wychowanków skończyła gimnazjum i przeszła do kolejnego etapu edukacji a do świetlicy zaczęło przychodzić więcej maluchów przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

REKLAMA

Pomóżcie im wygrać fundusze na opiekę nad dziećmi
Organizowanie posiłków, zajęć, utrzymywanie świetlicy kosztuje, więc Fundacja Garczyńskiej szuka sposobów na pozyskanie środków finansowych. Od 3 lat, co roku, w grudniu startuje w międzynarodowym konkursie Project for Awesome. Już dwa razy udało się im wygrać spore dofinansowanie.

Konkurs Project for Awesome polega na tym, że przez dwie konkretne doby w grudniu, ludzie z całego świata głosują w Internecie na filmiki o akcjach charytatywnych- też z całego świata. 20 filmików z największą liczbą głosów dostaje dofinansowanie.

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, zapiszcie sobie w kalendarzu
Głosowanie zacznie się 15. grudnia o godzinie 18 a skończy 17. grudnia o godzinie 17.00. Samo głosowanie trwa tylko dobę, a żeby wygrać dofinansowanie potrzeba naprawdę dużo głosów. Dlatego tak ważne jest aby wcześniej zebrała się silna, duża grupa Dobrych Ludzi gotowa oddać głos na dzieciaki z Wałbrzycha.
Dlatego wolontariusze – przyjaciele fundacji utworzyli na Facebooku wydarzenie, gdzie zbierają się ludzie, którzy chcą swoim ‘kliknięciem’ pomóc dzieciakom.

Zapisujcie się więc na wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/1572511022784083/.

Na tej stronie 15. grudnia o 18.00 ukaże się link do głosowania i instrukcja jak to zrobić skutecznie! Co więcej, po zapisaniu się na wydarzenie – kalendarz w Waszym telefonie przypomni Wam o głosowaniu. Dzięki temu nie przeoczycie akcji.

Jeśli nie macie konta na Facebooku- warto zapisać sobie termin głosowania w kalendarzu. Link do głosowania pojawi się 15. grudnia o 18.00 także na stronie www Fundacji Garczyńskiej: https://fundacjagarczynskiej.wordpress.com

Pamiętajcie- jednio Wasze kliknięcie może poprawić życie biednych dzieciaków z Wałbrzycha. Warto! Początek głosowania 15. grudnia godz. 18, zakończenie – 17 grudnia o godz. 17. Nie przegapcie!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 7 grudnia 2017 10:37
`