Dodano: 21 października 2022 17:26

Polska złota jesień widziana z góry, z kilkusetmetrowej tyrolki! Takie rzeczy w Parku Aktywności Czarodziejska Góra w Jedlinie-Zdroju

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jesień to idealny moment na wizytę w Parku Aktywności Czarodziejska Góra w Jedlinie-Zdroju. To właśnie teraz park zachwyca jesiennymi barwami. Niesamowite widoki możecie podziwiać z liczącej aż 500 metrów tyrolki! Polecamy także na tor saneczkowy czy wypożyczalnię rowerów!

Tory linowe rozwieszone pośród drzew, które zachwycają jesienną barwą, tor saneczkowy, wieża wspinaczkowa czy paintball – to wszystko znajdziecie w Parku Aktywności Czarodziejska Góra. Miejsce to tętni życiem nie tylko latem, ale także właśnie teraz, jesienią.

To tutaj różnego rodzaju atrakcje znajdzie każdy. Park potrafi dostarczyć sporą dawkę adrenaliny. Nie macie jeszcze pomysłu na jesienny weekend? To już macie.

REKLAMA

Warto pamiętać, że wszystkie trasy linowe są bardzo bezpieczne i posiadają ciągłą asekurację. Polega to na tym, że jesteście wpinani na początku trasy i bez obsługi nie wypniecie się z zabezpieczenia aż do końca danego odcinka. Warto wpaść i zobaczyć jesienny świat z zupełnie innej perspektywy

Jeżeli tych emocji wciąż Wam za mało to możecie skorzystać także z wypożyczalni rowerów. Po całodniowej zabawie na miejscu można się także posilić.

Park otwarty jest codziennie, z wyjątkiem poniedziałków, od godziny dziesiątej do osiemnastej.

Park linowy w Jedlinie-Zdroju fot. A. Pisarska/Dziennik Wałbrzych

Park linowy w Jedlinie-Zdroju fot. A. Pisarska/Dziennik Wałbrzych

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także