Polska-Belgia. Bezpośrednia transmisja z meczu kwalifikacyjnego do ME w tenisie stołowym

Tematy: 


Zapraszamy do obejrzenia bezpośredniej relacji i wspólnego przeżywania wielkich, sportowych emocji! Niecałe 2 miesiące po zakończeniu rywalizacji między reprezentacjami Polski i Belgii w eliminacjach do EuroBasketu kobiet, 24 stycznia o godzinie 17:30 znów w Wałbrzychu zabrzmią hymny narodowe tych obu Państw.

Tym razem, w ramach ostatniego meczu eliminacji do Drużynowych Mistrzostw Europy mężczyzn, które odbędą się w Luksemburgu do walki staną najlepsi tenisiści stołowi Polski i Belgii. Dramaturgii temu wydarzeniu dodaje fakt, że tylko zwycięska reprezentacja stanie przed realną szansą wyjazdu na turniej do Luksemburga.

REKLAMA

Wielkie emocje oraz najwyższy poziom sportowy gwarantowany! Bilety na te hitowe spotkanie będą dostępne w sprzedaży już na początku przyszłego tygodnia. Przy okazji meczu zaplanowane jest również uroczyste wręczenie wyróżnień i odznaczeń przyznanych w ramach obchodów 70-lecia Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Wspomóżmy naszych tenisistów i awansujmy razem z nimi na Mistrzostwa Europy!

Skład reprezentacji Polski: Jakub Dyjas, Daniel Górak, Wang Zeng Yi
Skład reprezentacji Belgii: Cedric Nuytinck, Robin Devos, Florent Lambiet, Martin Allegro

Dodano: 24 stycznia 2017 12:44

Pozostałe informacje