Półmetek eliminacji Podwórkowej Ligii Mistrzów AW już za nami!

12 lipca 2016 09:32. Źródło: Materiały organizatora

Tematy: 


Do soboty 9 lipca odbyło się pięć z dziewięciu eliminacji do wielkiego finału Podwórkowej Ligii Mistrzów Aglomeracji Wałbrzyskiej, który rozegrany zostanie 18 lipca 2016 roku w Aqua Zdrój.

Rozgrywki eliminacyjne przeprowadzono do tej pory w takich miejscowościach jak: Wałbrzych, Nowa Ruda, Szczawno Zdrój, Głuszyca i Mieroszów. Frekwencja dopisywała, choć w przeciwieństwie do poprzednich lat, prym wiodły drużyny w starszych rocznikach. Najwięcej drużyn wystartowało w Wałbrzychu (11) i Szczawnie Zdroju (12). Tuż za nimi uplasowała się Głuszyca.

W ciągu tygodnia eliminacji rozegrano łącznie 57 meczy, w których strzelono 160 bramek. Wszystko to za sprawą 40 drużyn, które turniej mają już za sobą.

REKLAMA

Pozostały eliminacje w Czarnym Borze, Walimiu, Boguszowie Gorcach i Starych Bogaczowicach.

Dotychczasowym zwycięzcom eliminacji gratulujemy awansu do wielkiego finału!

Turniejowe drużyny można zgłaszać wysyłając sms pod numer 530 789 853 lub mail Fundacji: fundacja.zcalegoserca@gmail.com o treści: miejscowość – nazwa drużyny – kategoria wiekowa. Nazwa drużyny nie powinna być nazwą narkotyku, alkoholu bądź wulgaryzmu. Potwierdzenie zgłoszenia w ciągu 24 godzin.

Patronat honorowy sprawują: Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej, Senator RP Wiesław Kilian i Poseł na Sejm RP Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, która jednocześnie zaangażowała się w realizację tej sportowej imprezy. Warto dodać, iż w organizację tegoż niezwykłego przedsięwzięcia włączyli się także włodarze gmin, w których odbędą się eliminacje, jak również pracownicy i działacze sportowi.

Organizatorami turnieju są: Radny Rady Miejskiej Wałbrzycha – Anatol Szpur, Fundacja „Z Całego Serca”, Aqua – Zdrój.
Partnerzy Turnieju: Gmina Mieroszów, Miasto Nowa Ruda, Gmina Szczawno Zdrój, Gmina Stare Bogaczowice, Gmina Boguszów – Gorce, Gmina Walim, Gmina Czarny Bór, Gmina Głuszyca i Miasto Wałbrzych.

Fundatorami nagród są: Decathlon Szczawno Zdrój, Aqua-Zdrój, Górnik Wałbrzych, Zamek Książ i Szkółka Piłkarska Due Soccer ze Świebodzic.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 12 lipca 2016 09:32
`