Dodano: 29 grudnia 2023 09:16

Policyjny pościg w Kamiennej Górze. Mężczyzna uszkodził dwa samochody i wjechał budynek

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Policyjny pościg w Kamiennej Górze. Mężczyzna uszkodził  dwa prawidłowo zaparkowane samochody i wjechał w budynek. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. 47-latek został ukarany wysokim mandatem, grozi do 5 lat więzienia.

Po krótkim pościgu w trakcie, którego uciekinier spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu i wjechał w dwa samochody oraz budynek, policjanci Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji z Legnicy zatrzymali 47-latka z powiatu kamiennogórskiego. Mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia pojazdów, a dodatkowo znajdował się pod wpływem narkotyków. Dalsze postępowanie za popełnione przez niego przestępstwa będą prowadzić kamiennogórscy policjanci, grozić mu może nawet 5 lat pozbawienia wolności – mówi sierż. szt. Katarzyna Trzepak-Balicka

Policjanci z Legnicy, którzy pełnili służbę na terenie powiatu kamiennogórskiego. Chcieli skontrolować samochód, którego kierowca zachowywał się nerwowo. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli i uciekł.

REKLAMA

Mężczyzna jednak nie zamierzał poddać się czynnościom i rozpoczął ucieczkę. Przy ulicy Licealnej w Kamiennej Górze wjechał w betonowy słupek, a następnie w dwa prawidłowo zaparkowane pojazdy i budynek. Na szczęście nikt podczas tych nieodpowiedzialnych manewrów nie ucierpiał. 47-latek został szybko obezwładniony i zatrzymany przez policjantów z Legnicy – mówi sierż. szt. Katarzyna Trzepak-Balicka

Mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów i był pod wpływem narkotyków. Został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych. Grozi mu do 5 lat więzienia.

fot. użyczone Policja Kamienna Góra

fot. użyczone Policja Kamienna Góra

 

 

 

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także