Policyjny pościg przy polskiej granicy. Padły strzały

24 września 2019 09:09. Czeska policja podczas blokady drogi. fot. archiwalne, Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Policjanci powiatów wałbrzyskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego i jeleniogórskiego zostali postawieni w stan gotowości po informacji o prowadzonym przez czeską policję pościgu za skradzionym w Austrii samochodem.

Do dramatycznych scen rodem z filmu akcji doszło wczoraj przed południem w okolicach miasteczka Nova Paka nieopodal Spindlerovego Młyna. Aż tak daleko udało się dojechać złodziejom skradzionym w Austrii samochodem Audi A4.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy kierujący pojazdem staranował ustawioną przez czeskich policjantów blokadę. Jeden z funkcjonariuszy został potrącony przez pędzący samochód. Policjanci odpowiedzieli ogniem.

REKLAMA

W rezultacie pościgu zmierzający w stronę polskiej granicy samochód i złodziei udało się zatrzymać u podnóża Karkonoszy, w miejscowości Nova Paka.

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 24 września 2019 09:09
`