Policyjny pościg przy polskiej granicy. Padły strzały

24 września 2019 09:09. Czeska policja podczas blokady drogi. fot. archiwalne, Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Policjanci powiatów wałbrzyskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego i jeleniogórskiego zostali postawieni w stan gotowości po informacji o prowadzonym przez czeską policję pościgu za skradzionym w Austrii samochodem.

Do dramatycznych scen rodem z filmu akcji doszło wczoraj przed południem w okolicach miasteczka Nova Paka nieopodal Spindlerovego Młyna. Aż tak daleko udało się dojechać złodziejom skradzionym w Austrii samochodem Audi A4.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy kierujący pojazdem staranował ustawioną przez czeskich policjantów blokadę. Jeden z funkcjonariuszy został potrącony przez pędzący samochód. Policjanci odpowiedzieli ogniem.

REKLAMA

W rezultacie pościgu zmierzający w stronę polskiej granicy samochód i złodziei udało się zatrzymać u podnóża Karkonoszy, w miejscowości Nova Paka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 24 września 2019 09:09
`