Dodano: 25 kwietnia 2021 22:21

Policjantka potrącona w czasie pościgu pod Kamienną Górą. Ścigany kierowca BMW jest już w rękach policji. Był pijany i poszukiwany

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Do groźnego zdarzenia doszło na terenie Błażkowej. Kierowca BMW mimo wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych ze strony policji nie zatrzymał się do kontroli. Zaczął uciekać. W czasie próby zatrzymania potrącił policjantkę.

Dzisiejszego wieczoru policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze oraz Komisariatu Policji w Lubawce usiłowali zatrzymać na terenie Błażkowej kierującego samochodem BMW, który mimo wydawanych mu przez funkcjonariuszy sygnałów świetlnych i dźwiękowych do zatrzymania się, przyspieszył i zaczął pędzić, chcąc zgubić goniące go radiowozy  – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze.

Po krótkim pościgu policjanci ostatecznie zajechali mężczyźnie drogę. Ten jednak wbił wsteczny bieg i próbował wycofać, w czasie tego manewru potrącił policjantkę, próbując ją zepchnąć ze skarpy.

REKLAMA

Kierowca ostatecznie został obezwładniony i zatrzymany. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary dwóch lat więzienia. Dodatkowo, 43-letni mieszkaniec Kamiennej Góry był pijany, w wydychanym powietrzu miał blisko dwa promile alkoholu.

Dzisiejszą noc krewki kierowca spędzi w areszcie. Jutro prawdopodobnie usłyszy szereg zarzutów.

Pościg w Kamiennej Górze. fot. KPP Kamienna Góra

Pościg w Kamiennej Górze. fot. KPP Kamienna Góra

Pościg w Kamiennej Górze. fot. KPP Kamienna Góra

Pościg w Kamiennej Górze. fot. KPP Kamienna Góra

 

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Zobacz także