Policjanci z Wałbrzycha odnaleźli poszukiwane nastolatki

11 września 2018 08:05. fot. użyczona / materiały policji

Tematy: 


Wałbrzyska policja ustaliła miejsce pobytu dwóch nastolatek z południa Polski, które kilka dni temu w Wałbrzychu samowolnie oddaliły się od wycieczki.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, przy współpracy z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie ustalili miejsce ukrywania się dwóch nieletnich dziewczyn w wieku 13 i 15 lat. Nastolatki kilka tygodni temu samowolnie oddaliły się z wycieczki zorganizowanej przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy we Wrocławiu, do którego wcześniej trafiły decyzją sądu.

Policjanci w Cieszynie, skąd pochodzi jedna z poszukiwanych nastolatek, otrzymali informację o ewentualnym miejscu pobytu 15-latki oraz jej młodszej koleżanki na terenie Głuszycy i poinformowali o tym fakcie wałbrzyskich funkcjonariuszy.

REKLAMA

Młode dziewczyny zostały zatrzymane w jednym z mieszkań na terenie tej miejscowości. Obu nastolatkom nic się nie stało. 13 i 15-latka zostaną teraz przewiezione przez policjantów do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego we Wrocławiu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 11 września 2018 08:05
`