Policjanci udzielili pomocy młodemu mężczyźnie. Dzięki szybkiej reakcji 20 latek trafił do szpitala

3 stycznia 2024 10:45. fot. użuczone Policja Wałbrzych

Tematy: 


Policjanci udzielili pomocy 20-letniemu mieszkańcowi Bielawy, który wczoraj wieczorem w miejscu pracy uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie otrzymał opiekę medyczną.

St. Post. Dominik Janowski oraz st. post. Piotr Bolek – policjanci prewencji Komisariatu Policji I w Wałbrzychu – w ramach służby strzegli bezpieczeństwa w rejonie dzielnicy Podzamcze. Około godziny 21:20 otrzymali zgłoszenie o nieszczęśliwym wypadku, jakiemu uległ 20-latek. Młody mężczyzna na terenie jednego ze sklepów przy ul. Wieniawskiego oparł się o szklaną ladę, która pod jego ciężarem pękła, co skutkowało poważnymi ranami ciętymi dwóch palców – informuje kom. Marcin Świeży.

Wykorzystując sygnały uprzywilejowanego pojazdu, policjanci szybko przewieźli poszkodowanego do szpitala przy ul. Sokołowskiego w Wałbrzychu. Każda sekunda była na wagę złota. Mężczyzna w ciągu kilku minut znalazł się pod opieką specjalistów.

REKLAMA

W takich przypadkach oczywiście działamy zawsze w ramach idei ,,Pomagamy i chronimy”. Bo życie i zdrowie ludzkie, jest przecież najważniejsze – mówi kom. Marcin Świeży.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 3 stycznia 2024 10:45
`