Policjanci odzyskali skradzionego w Niemczech Mercedesa

5 września 2017 09:27. Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu p.o. sierż. szt. Marcin Świeży

Tematy: 


Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu w piątkowe popołudnie odzyskali utracony w Niemczech samochód marki Mercedes. Jego wartość oszacowana została na ponad 130 tysięcy złotych.

Akcja możliwa była dzięki bardzo dobrej współpracy naszej jednostki z mundurowymi z polsko-niemieckej placówki policji w Świecku, którzy niezwłocznie przekazali informację o pojawieniu się utraconego samochodu na terenie powiatu wałbrzyskiego. Policjanci ustalili, że w piątek około godziny 16:15 urządzenie zainstalowane w samochodzie Mercedes logowało się w dzielnicy Podzamcze, a przywłaszczenia dokonano kilka godzin wcześniej na terytorium Niemiec.

W wyniku szybko podjętych działań policjanci ruchu drogowego zatrzymali wytypowany pojazd do kontroli drogowej. Kierował nim 38-letni wałbrzyszanin. Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu strzeżonym. Obecnie funkcjonariusze prowadzą czynności w celu ustalenia w jakich okolicznościach został on utracony i trafił do Polski.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 5 września 2017 09:27
`