Policja wręcza darmowe bilety lotnicze przestępcom. Jeden trafił do mieszkańca Boguszowa-Gorc

27 stycznia 2020 11:18. fot. użyczone / Dolnośląska Policja

Tematy: 


Bilety linii Police Airlines to niecodzienna akcja policji. Same linie nie istnieją, a na biletach publikowane są dane najbardziej poszukiwanych przestępców w kraju. Chodzi o to, by przykuć uwagę. Na jednym z takich biletów znalazł się mieszkaniec Boguszowa-Gorc poszukiwany za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

W ciągu ostatnich tygodni policja w całym kraju opublikowała już kilkanaście biletów, na których pojawiły się wizerunki osób, na odnalezieniu, których mundurowym najbardziej zależy. Jeden z ostatnich biletów przygotowany został dla Roberta Bierówka, mieszkańca Boguszowa-Gorc poszukiwanego za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Mężczyzna mieszkał w Boguszowie-Gorcach przy ulicy Różanej. Szukają go policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. 41-latek jest oskarżony o to, że w latach 2004 – 2005 działał w zorganizowanej grupie przestępczej, zajmującej się oszustwami. Przestępcy zawierali umowy o udzielenie pożyczek cywilnoprawnych, ale wcześniej wprowadzali klientów w błąd i w ten sposób część pieniędzy trafiała na ich konto.

REKLAMA

Osobom, które wiedzą, gdzie jest mężczyzna proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji. Mundurowi gwarantują anonimowość.

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 27 stycznia 2020 11:18
`