Policja poszukuje matki martwego płodu

13 czerwca 2021 13:59. Policjanci w trakcjie poszukiwań. fot. archiwalna. Jacek Zych / FORUM

Tematy: 


Ząbkowicka policja poszukuje matki płodu znalezionego wczoraj wieczorem na terenie oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich. Śledczy apelują do mieszkańców regionu o przekazywanie wszelkich informacji mogących mieć związek ze sprawą. Szczególną wagę przywiązuje się do informacji o kobietach w ciąży, które mogły w ostatnich dniach urodzić i unikają kontaktu z innymi osobami. Każdemu, kto ma jakiekolwiek podejrzenie policja gwarantuje anonimowość.

Przypominamy. W sobotę 12 czerwca na terenie oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich jeden z pracowników zauważył martwy ludzki płód. Miejsce i zwłoki zabezpieczono pod nadzorem prokuratora. Wiek i przyczynę zgonu dziecka wyjaśni przeprowadzona w poniedziałek sekcja zwłok.

Wszelkie informacje należy kierować pod nr. tel. 47 875 62 00, 47 875 62 22 lub dzwoniąc na numer 112. Informacje można także przekazać za pomocą poczty elektronicznej: komendant@zabkowice-slaskie.wr.policja.gov.pl lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich przy ulicy Niepodległości 10.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 13 czerwca 2021 13:59
`