Dodano: 31 grudnia 2022 16:25

Policja poszukuje 40-letniej kobiety i jej 3-letniego dziecka. Zaginęli w tajemniczych okolicznościach

Tematy: 


Czeska policja ogłosiła poszukiwania 40-letniej kobiety i jaj 3-letniego dziecka. Mieszkali w jednym z pensjonatów w Pecu pod Śnieżką. Od wtorku nie ma z nimi kontaktu.

Kobieta przyjechała do Pecu w niedzielę, w pierwszy dzień świąt. Miała zostać do wtorku. Nie wymeldowała się jednak. Na parkingu pozostał jej samochód, w zamkniętym na klucz pokoju pozostały rzeczy. Zaginięcie kobiety zgłosił jej partner i ojciec dziecka.

Poszukiwania kobiety trwają od trzech dni. Dziś na prośbę policji do poszukiwań włączyło się około trzydziestu strażaków, ochotników z jednostek z Karkonoszy. Istnieje prawdopodobieństwo, że kobieta przeszła na polską stronę. Polska policja sprawdzała dziś szpitale i placówki służby zdrowia.

Kobieta ma od około 170 centymetrów wzrostu. Może rozumieć język polski albo nawet mówić po polsku. Ma szczupłą, atletyczną budowę, dłuższe brązowe i proste włosy oraz szare oczy. Jej syn, Adam, ma jasne włosy i okrągłą twarz. Policja prosi osoby, które mogły widzieć kobietę, o kontakt.

Źródło: Policja Republiki Czeskiej

Źródło: Policja Republiki Czeskiej

Źródło: Policja Republiki Czeskiej

Źródło: Policja Republiki Czeskiej

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Zobacz także