Dodano: 31 grudnia 2022 16:25

Policja poszukuje 40-letniej kobiety i jej 3-letniego dziecka. Zaginęli w tajemniczych okolicznościach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Czeska policja ogłosiła poszukiwania 40-letniej kobiety i jaj 3-letniego dziecka. Mieszkali w jednym z pensjonatów w Pecu pod Śnieżką. Od wtorku nie ma z nimi kontaktu.

Kobieta przyjechała do Pecu w niedzielę, w pierwszy dzień świąt. Miała zostać do wtorku. Nie wymeldowała się jednak. Na parkingu pozostał jej samochód, w zamkniętym na klucz pokoju pozostały rzeczy. Zaginięcie kobiety zgłosił jej partner i ojciec dziecka.

Poszukiwania kobiety trwają od trzech dni. Dziś na prośbę policji do poszukiwań włączyło się około trzydziestu strażaków, ochotników z jednostek z Karkonoszy. Istnieje prawdopodobieństwo, że kobieta przeszła na polską stronę. Polska policja sprawdzała dziś szpitale i placówki służby zdrowia.

REKLAMA

Kobieta ma od około 170 centymetrów wzrostu. Może rozumieć język polski albo nawet mówić po polsku. Ma szczupłą, atletyczną budowę, dłuższe brązowe i proste włosy oraz szare oczy. Jej syn, Adam, ma jasne włosy i okrągłą twarz. Policja prosi osoby, które mogły widzieć kobietę, o kontakt.

Źródło: Policja Republiki Czeskiej

Źródło: Policja Republiki Czeskiej

Źródło: Policja Republiki Czeskiej

Źródło: Policja Republiki Czeskiej

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także